dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kalisz

575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

575 ogłoszeń

690 000 zł81,70 m² 8 445,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż eleganckie, przestronne 3'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 82 m2 mieszczące się na ii'szym piętrze, w niskim, trzypiętrowym bloku z cegły z 1998 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 668 m² 1 672,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:810 m²

Na sprzedaż dwupiętrowa kamienica w reprezentatywnej części Kalisza lokalizacja: kalisz to jedno z najważniejszych miast w Wielkopolsce, położone w południowo-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy- parter - witryna- 33M2 Lokal o powierzchni 33m2, mieszczący się na parterze budynku mieszkalnego z cegły, idealnie nadający się do prowadzenia cichej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł101,64 m² 8 844,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Nowoczesny Dom w Zabudowie Bliźniaczej - standard wykończenia pod klucz! Nowoczesna architektura i funkcjonalne wnętrza. Ten dom to starannie zaprojektowana przestrzeń o nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł55,74 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w pięknym mieszkaniu na osiedlu Korczak. To trzypokojowe mieszkanie na wynajem może być Twoje. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na parterze, w bloku przy ul. Korczak.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 63 m , ul. Wyszyńskiego Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego, w bloku z płyty zarządzanym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł101,30 m² 5 725,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 101,3 m , położone na 2 piętrze bloku przy ul. Częstochowskiej 7 w Kaliszu. Nieruchomość składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101,64 m² 6 877,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Nowoczesne Domy w Zabudowie Bliźniaczej - nowoczesna architektura i funkcjonalne wnętrza Każdy z domów to starannie zaprojektowana przestrzeń o nowoczesnej bryle i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł55,74 m² 10 046,65 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecamy Państwa uwadze kilkuletnie mieszkanie na osiedlu Korczak, w pełni wyposażone i komfortowo zaaranżowane. Wraz z mieszkaniem istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną w centrum Kalisza. Działka częściowo zabudowana. Media w działce - woda, prąd. W pobliżu Lidl, stacja benzynowa, zaledwie 1,5 km od Ratusza. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Kalisz,wielkopolskie

113 000 zł41,06 m² 2 752,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,06 m , położone na poddaszu kamienicy (3 piętro) przy ul. Chopina 18 w Kaliszu. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta. Zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,44 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 3'pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2 2 nowym bloku przy ul. Legionów w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na II piętrze, w niskim bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł55,50 m² 7 657,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Wyszyńskiego, os. Dobrzec, kalisz Lokalizacja: ul. Wyszyńskiego 40, os. Dobrzec, kalisz Powierzchnia: 55,5 m Poziom: wysoki parter Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł66 m² 7 106,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66m2, usytuowane na I piętrze zadbanego bloku z cegły w centrum Kalisza przy ulicy Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 313 m² 76,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1313 m2 w Kaliszu. Działka częściowo zadrzewiona drzewami owocowymi. Dostępne media w drodze: prąd, woda. Szerokość działki przy drodze po skosie.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł63,70 m² 6 279,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Kalisz,wielkopolskie

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy przy jednej z głównych ulic Kalisza. Powierzchnia lokalu to 150m2. Lokal ogrzewany gazem Cena 4000,00 zł netto

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kalisz,wielkopolskie

120 750 zł1 610 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Brzeziny Zielona, spokojna okolica przy asfaltowej drodze Wymiary: szerokość 25 m Możliwość zakupu działki o powierzchni 750 m2 za cene 100 zł m2 opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

25,71 zł/m²70 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni użytkowej ok. 70 m2, mieszczący się na parterze budynku przy ul. Dobrzeckiej w Kaliszu. Układ lokalu: duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

45,64 zł/m²48,20 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz lokalu w centrum miasta? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z poniższą nieruchomością. 1. Opis nieruchomości: lokal użytkowy o powierzchni usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł48 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż w pełni umeblowane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł708 m² 264,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę z wydanym pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 708m2 znajdującą się na osiedlu Piwonice przy ul.Starożytnej. Działka kształtna, nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

450 000 zł450 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Dom w stanie surowym o powierzchni 450m2 na działce 1205m2 w Kaliszu, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Rok budowy 2005. Ocieplony. Na etapie budowy można wykonać wszelkie zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Jana Pawła II

Kalisz,pomorskie

1 999 000 zł2 548 m² 784,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 900 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Nieruchomość produkcyjno usługowa w miejscowości Kalisz w gminie Dziemiany, niedaleko drogi wojewódzkiej nr 235 - 20km od Kościerzyny, 45km od.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł230 m² 4 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom jednorodzinny z dużą działką na osiedlu Majków w Kaliszu Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł44,70 m² 4 228,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł141,07 m² 9 746,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe prime-nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł95 m² 8 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł185,80 m² 6 189,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 185,80 m2 umiejscowiony na działce 1334 m2 na osiedlu Chmielnik w Kaliszu. Dom w obecnym kształcie od 2000 roku, regularnie remontowany.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²60 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia pomieszczenie murowane z bramą wjazdową o powierzchni 60m2 znajdujące się na terenie prywatnej posesji na osiedlu Chmielnik. Posadzka betonowa, ogrzewanie piecem na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł67,41 m² 6 304,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż prezentujemy przestronny lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji. 1. Opis nieruchomości: przestronny lokal użytkowy o powierzchni 67,41 m usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

490 000 zł7 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka oddalona około 5 km od Kalisza w Zagorzynie o pow. 7000 m2 z możliwością wybudowania hali o pow. ok 3000 m2. Istnieje mozliwośc powiększenia działki o kolejne 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 598 m² 54,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz ziemi, na której wybudujesz swój dom marzeń to zapraszamy do zapoznania się z tą nieruchomością. 1. Opis nieruchomości: na działce o powierzchni 3598 m postawiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m2 na osiedlu Wzgórza Kalisza. Mieszkanie mieści się na I szym piętrze w VII piętrowym bloku z tarasem widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie własnościowe - dwa pokoje, w tym sypialnia, salon z aneksem kuchennym i łazienka , po przebudowie i generalnym remoncie, wymienione na nowe zostały wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Korczak Blok zadbany po termomodernizacji zapraszam. luksusowe mieszkanie. ciepłe, słoneczne, kalisz ul. Robotnicza w pobliżu szkoła, przedaszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł160 m² 4 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130 m (pow. całkowita 160m2) usytuowany na działce o powierzchni 1000 m w Piotrowie koło Kalisza. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł74 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie (74m2) z dużym balkonem na osiedlu Korczak. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze czterokondygnacyjnego bloku po termoizolacji. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 300 000 zł154 m² 8 441,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Na sprzedaż: dom z 2008 roku z własnym lasem 154 m , działka 3750 m Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z 2008 roku o powierzchni 154 m , położony w pięknej.