dowolna

Domy na sprzedaż Kalisz - Oferty sprzedaży domów

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na dużej działce w otulinie lasu - Kalisz, winiary Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 114 m (plus ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł82,60 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy do kupna domy w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego zlokalizowane w Kokaninie. Zakup bez podatku pcc i prowizji biura. Termin oddania budynków IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł116 m² 5 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opis Polecamy do kupna domy w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego zlokalizowane w Wolicy. budynek z rynku pierwotnego bez podatku pcc i prowizji biura. Termin oddania budynków.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł160 m² 4 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 380 000 zł141,07 m² 9 782,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł127,63 m² 8 297,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł202,60 m² 5 380,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł128 m² 7 217,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł252,18 m² 5 115,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Szukasz przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł174,80 m² 3 140,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:916 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy, który możesz wykończyć według własnych upodobań? Mamy coś dla Ciebie! prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł312 m² 3 842,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł246 m² 5 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:638 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł306 m² 4 869,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł174,80 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:916 m²

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Chotowie (gm. Nowe Skalmierzyce) - dom zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego pod klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101,64 m² 6 877,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Nowoczesne Domy w Zabudowie Bliźniaczej - nowoczesna architektura i funkcjonalne wnętrza Każdy z domów to starannie zaprojektowana przestrzeń o nowoczesnej bryle i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł458 m² 3 449,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 383 m²

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł150 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł166 m² 3 554,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:604 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

699 000 zł134,48 m² 5 197,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł138,10 m² 5 061,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł166,52 m² 5 945,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł141,07 m² 9 746,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe prime-nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł231 m² 4 718,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:729 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 590 m²

Nieruchomość z potencjałem. 4 590 m możliwości dla inwestora, rodziny lub biznesu Są nieruchomości, które po prostu się kupuje. I są takie, które otwierają nowe możliwości. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i możliwością zamieszkania dla dwóch rodzin - Zagorzynek. Oferuję na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł165 m² 5 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł100 m² 7 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:383 m²

Dom bliźniak dla rodziny Os. Chmielnik Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny i miejsca do własnej aranżacji? Ten dom jest właśnie dla Ciebie! Co oferuje nieruchomość: *powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł196,50 m² 2 692,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom dwurodzinny z cegły o powierzchni użytkowej 196,5 m , położony w spokojnej i zielonej części Kalisza na osiedlu Majków. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł185,80 m² 6 189,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 185,80 m2 umiejscowiony na działce 1334 m2 na osiedlu Chmielnik w Kaliszu. Dom w obecnym kształcie od 2000 roku, regularnie remontowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł140 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom na osiedlu Chmielnik Chcemy przedstawić Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o pow. Użytkowej 140 m2 na Pięknie zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł207 m² 5 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. użytkowej 207 m2 usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce pow. 799 m2. Dom z 2000 roku zbudowany z cegły ceramicznej z dachem wielospadowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł154 m² 8 441,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Na sprzedaż: dom z 2008 roku z własnym lasem 154 m , działka 3750 m Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z 2008 roku o powierzchni 154 m , położony w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Sprzedam dom na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom podzielony jest na dwie części - Pierwsza cześć składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł393 m² 3 816,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam do sprzedaży dom z 2003 r. o powierzchni 393 m 2 wraz z dwoma gabinetami lekarskimi, usytuowany w Kaliszu na Osiedlu Tyniec, na zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przytulny dom z ogrodem idealny dla dwóch rodzin Powierzchnia: 180 m Liczba pokoi: 7 Ogrzewanie: miejskie + kominkowe Rok budowy: 1995 Okna: pcv Materiał: cegła Garaż / miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł169 m² 4 727,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 169m2, na działce 600m2, zlokalizowany w spokojnej części Kalisza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 993 m²

Polecam do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 150 m2, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 3000 m2., z możliwością powiększenia areału.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij