dowolna

Domy Kalisz – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 993 m²

Polecam do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 150 m2, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 3000 m2., z możliwością powiększenia areału.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł209 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:711 m²

Na sprzedaż: działka 711 m z dwoma budynkami mieszkalnymi Kalisz, ul. Warszawska (chmielnik) Tylko 2,5 km od centrum miasta Dom wolnostojący 108 m Murowany z cegły, ocieplony. Parter: 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł195,50 m² 6 900,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom wolnostojący 195 m w miejscowości Wolica k. Kalisza komfort, przestrzeń i wyjątkowy klimat Na sprzedaż przestronny, starannie utrzymany dom wolnostojący o powierzchni 195,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł497 m² 3 018,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Dom z częścią handlowo-usługową + Fotowoltaika + Pompa ciepła Kalisz Na sprzedaż dom wolnostojący w Kaliszu o łącznej powierzchni użytkowej 497 m na działce 1328 m .

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

290 000 zł145 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w naturalnym, ponadczasowym stylu dostępny jeszcze w tegorocznej cenie. To doskonała propozycja dla osób ceniących zdrowy mikroklimat, solidne wykonanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł675 m² 7 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż blok mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym Kalisz, ul. Braci Niemojowskich Na sprzedaż budynek mieszkalny wielorodzinny położony w mieście Kalisz, przy ulicy Braci Niemojowskich,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł260 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 881 m²

Kalisz - częstochowska- inwestycja! Nieruchomość o pow. działki 2881m2, zabudowana budynkiem wielorodzinnym o pow. ok. 260m2, murowanym, całkowicie podpiwniczonym, nadającym się do.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł142 m² 5 845,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 142 m2 na działce gruntu ok. 4000 m2 przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Nieruchomość z dużym potencjałem - spełniająca charakter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł195,31 m² 2 969,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:782 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w prestiżowej i spokojnej części Kalisza na osiedlu Winiary, zaledwie około 4 km od kaliskiego Ratusza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł180 m² 7 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z lat 80., o powierzchni ok. 180m2 po gruntownym remoncie, położony na działce o powierzchni 1250 m . Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł207,28 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 207 m2 (mieszkalna bez przyziemia i garażu 110 m2) przy ul. Poznańskiej w Kaliszu. Dom mieści się na działce 334 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł196 m² 7 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow zabudowy 196 m2 użytkowej 172 m2 usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce o pow 1536 m2. Dom zbudowany w 2007 roku, murowany z ceramiki.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł164 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia budynek o powierzchni 164 m2 (z garażem 21 m2) przy ul. Ostrowskiej w Kaliszu. Nieruchomość składa się z głównego dwukondygnacyjnego budynku o powierzchni 114 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł243,50 m² 4 065,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny, zlokalizowany przy ul. Młynarskiej 89 w Kaliszu. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 243,5 m2, składa się z 2 niezależnych kondygnacji. Od 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w Szczypiornie na działce o powierzchni 943 m2, (działka narożna między dwoma ślepymi drogami). Domy łącznie mają.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł372 m² 2 150,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:879 m²

N sprzedaż kamienica ul. Widok. Kamienica o powierzchni 372 m2 - składa się z z 11 mieszkań od 27,2 m2 do 53,40 m2 oraz komórki lokatorskiej - 40 m2. Kamienica wybudowana z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł500 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości kalisz, zagorzynek Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji w Kaliszu zaledwie kilkaset metrów od Galerii Amber, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł213 m² 6 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Kaliszu przy ul. Słonecznej Dobrzec Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, na osiedlu nowo-wybudowanych domów jednorodzinnych. Bardzo cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią komfort, prywatność i spokój nieruchomość, jakich naprawdę niewiele pojawia się na rynku. Na sprzedaż praktycznie nowy, wolnostojący dom parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Zapraszam na prezentację parterowego domu o powierzchni użytkowej 150 m2 znajdującego się na zagospodarowanej działce o powierzchni 1240m2. Dom z 2004 roku budowany metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł106 m² 3 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wybudowania na działce klienta! Dom parterowy o powierzchni 106m2. Wyszczególnienie pomieszczeń: -wiatrołap -hall -salon z aneksem kuchennym i wygospodarowaną spiżarnią przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 170 m2 przy ul. Młynarskiej w Kaliszu. Budynek w pierwotnej formie powstał w latach 60'tych, a w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł381 m² 3 543,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Masz dużą rodzinę lub chcesz rozwinąć skrzydła w biznesie i szukasz odpowiedniej nieruchomości? Zwróć uwagę na tą ofertę, gdyż ma niesamowity potencjał. Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł485 m² 2 577,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Gotowiec inwestycyjny na sprzedaż Kalisz stopa zwrotu poniżej 8 lat! 34 miejsca sypialniane | Dochód pasywny 15 000 zł/mc | Wysoki standard lokalizacja Osiedle Widok, ul. Juliusza Słowackiego, kalisz.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł230 m² 4 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom jednorodzinny z dużą działką na osiedlu Majków w Kaliszu Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł125 m² 7 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 125 m 4 pokoje gotowy do zamieszkania Rynek: wtórny Powierzchnia domu: 125 m Powierzchnia działki: 251 m Liczba pokoi: 4 Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł95 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:95 m²

Na sprzedaż Dom Parterowy o powierzchni użytkowej 95 m2 m2 w Kaliszu Parter domu 95 m2 Poddasze do dowolnej adaptacji 80 m2 Dwa duże garaże w części zaniżonej oraz piwnica , kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł158 m² 6 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom marzeń na Winiarach przestrzeń, wygoda i zieleń Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kaliszu na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. około 220 m2 usytuowany na działce pow. 2010 m2 w miejscowości Szałe pod Kaliszem. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2017 roku murowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł237,19 m² 5 055,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni mieszkalnej 237,19 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1949 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:465 m²

Oferta sprzedaży Nowy Etap Domy Pogodne Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej 132,4 m oraz 115 m Planowane oddanie: koniec 2026 roku Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 120m2, usytuowany na działce 525m2(część działki w dzierżawie od miasta)przy spokojnej osiedlowej uliczce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł136 m² 3 308,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

zukasz domu z potencjałem, który zapewni Ci komfort i przestrzeń? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalny układ pomieszczeń i możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł111 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedaży dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.111m2 wyposażony w garaż Dom gotowy do odbioru - z pozwoleniem na użytkowanie Dom bliźniak /.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł525 m² 3 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 338 m²

Oferta sprzedaży domu wielorodzinnego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wielorodzinnego o powierzchni 373 metrów kwadratowych (w tym 106,20 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:568 m²

Na sprzedaż dom do remontu osiedle Rypinek! Na sprzedaż wyjątkowy dom przeznaczony do remontu położony na działce o powierzchni 568 m - idealny do własnej aranżacji. Możemy zachować obecny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł109,63 m² 6 293,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowej inwestycji w Kaliszu na os. Majków. Budynki jednorodzinne dwulokalowe z ogródkiem. Umiejscowiony w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł177 m² 4 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatni dostępny dom W zabudowie bliźniaczej Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży ostatniego dostępnego segmentu bliźniaka prawego domu zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł146 m² 3 972,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m2 (mieszkalnej 106 m2) na osiedlu Majków w Kaliszu. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

887 500 zł125 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom pod Kaliszem! Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 125 m2 na działce o pow. 600 m2. Dom piętrowy. Rozkład pomieszczeń: parter - wiatrołap -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł485 m² 3 092,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest podpiwniczony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 485 m2. Nieruchomość została wykończona najwyższej jakości materiałami oraz wyposażona w szereg.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij