Działka, ul. Grecka
Grecka, Sulisławice, Kalisz, wielkopolskie
- 490 000 zł
- 2 223 m²
- 220,42 zł/m²
Daria Konopińska
Skontaktuj się
Działka, ul. Grecka
Grecka, Sulisławice, Kalisz, wielkopolskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Działka, ul. Grecka
Zaktualizowane: 21 maja 2026
490 000 zł 2 223 m² 220,42 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 490 000 zł (220,42 zł/m²)
- Działka: 2 223 m²
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: woda w drodze, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Ekiert & Kolański Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 24/16378/OGS
Lokalizacja
- Adres: Grecka, Sulisławice, Kalisz, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Jedna z lepszych działek w tej części Kalisza idealna zarówno pod budowę domu, jak i projekt inwestycyjny.
Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta?
Ta nieruchomość spełni oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak i inwestorów.
Na sprzedaż działka o powierzchni 2223 m², położona w Kaliszu Sulisławice, ul. Grecka. (...)
515 830...
515 830 909