Serce 0 Ulubione

Nowe domy Winiary, Kalisz - Domy z rynku pierwotnego Winiary

4 ogłoszenia

4 ogłoszenia

Dom Kalisz

Winiary,Kalisz

580 000 zł195,31 m² 2 969,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:782 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w prestiżowej i spokojnej części Kalisza na osiedlu Winiary, zaledwie około 4 km od kaliskiego Ratusza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł111 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111m2 na działce ok. 280m2, zlokalizowany przy spokojnej osiedlowej uliczce na lubianym osiedlu Winiary w Kaliszu. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł146,65 m² 5 080,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym Kalisz, osiedle Winiary, zbudowany na działce o powierzchni 640m2. Salon 38.9m2 z kuchnią 10.59m2 1 sypialnia 12.38m2 2 sypialnia 15.29m2 3 sypialnia 11.48m2.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł177 m² 4 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatni dostępny dom W zabudowie bliźniaczej Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży ostatniego dostępnego segmentu bliźniaka prawego domu zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Winiary

Winiary,Kalisz

459 000 zł144 m² 3 196,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Ostatni segment- nowy dom Kalisz, stan deweloperski. Sprzedam dom jednorodzinny (lewy segment) w zabudowie bliźniaczej wykończony w standardzie deweloperskim o powierzchni użytkowej 143,50.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Kalisz, Winiary, tylko rynek pierwotny

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij