Lokal usługowy, ul. Podmiejska
Podmiejska, Dobrzec, Kalisz, wielkopolskie
- 40,43 zł/m²
- 111,30 m²
- 4 500 zł
Dagmara Destino
Skontaktuj się
Lokal usługowy, ul. Podmiejska
Podmiejska, Dobrzec, Kalisz, wielkopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Lokal usługowy, ul. Podmiejska
Zaktualizowane: 15 maja 2026
40,43 zł/m² 111,30 m² 4 500 zł
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
usługowe
3
-
-
-
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
usługowePomieszczenia:
3Parking:
-Rodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 500 zł (40,43 zł/m²)
- Dostępny: lipiec 2026
- Charakterystyka lokalu: 111,30 m², 3 pomieszczenia, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- przeznaczenie usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Budynek: rok budowy: 2004
- Media: prąd; ogrzewanie: gazowe
- Internet
- Źródło: biuro nieruchomości: DESTINO Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 422/D/WL
Lokalizacja
- Adres: Podmiejska, Dobrzec, Kalisz, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Przedstawiamy atrakcyjną ofertę do lokalu użytkowego wynajęcia na osiedlu Dobrzec w Kaliszu. Lokal znajduje się na parterze, czterokondygnacyjnego budynku mieszkalno-użytkowego przy ul. Podmiejskiej. Lokal doskonały m.in. pod salon fryzjerski, kosmetyczny, lekarski itp. (...)
62 757 18...
62 757 18 19
501 684 817