dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kalisz - Lista ofert

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widok

Widok,Kalisz

450 zł33 m² 13,64 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 33m2 położone na VIII piętrze w wieżowcu na osiedlu Widok. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

900 zł54 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 54m2 położone na III piętrze w IV piętrowym bloku z cegły w centrum miasta. Składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Kalisz,wielkopolskie

650 zł37 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Górnośląskiej. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ogrody

Ogrody,Kalisz

95 000 zł48 m² 1 991,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,70m2 położone na II piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Ogrody. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na parterze w bloku po termomodernizacji na osiedlu A.Asnyka. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

600 zł44 m² 13,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w pobliżu ul. Staszica i ul. Legionów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Korczak

Korczak,Kalisz

210 000 zł63 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem po kapitalnym remoncie o powierzchni 63m2, oś Korczak. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Śródmieście,Kalisz

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

mieszkanie dwupokojowe,rozkładowe,słoneczne,ogrzewanie centralne,do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dobrzec

Dobrzec,Kalisz

153 500 zł48 m² 3 231,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 położone na I piętrze niskiego bloku z płyty na osiedlu Dobrzec w Kaliszu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, korytarza, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Widok

Widok,Kalisz

400 zł24 m² 16,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie nieaktualne. Wynajmę kawalerkę o powierzchni 23,55 m2 położoną na II piętrze niskiego bloku z płyty na osiedlu Widok w Kaliszu. Mieszkanie składa się z jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Śródmieście,Kalisz

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę studentom lub rodzinie.Koszty wynajmu obejmują wysokość czynszu. Mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Kalisz,wielkopolskie

146 000 zł86 m² 1 697,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 86m2 usytuowane na I piętrze w kamienicy przy ul.Staszica w sąsiedztwie ul.Górnoślaskiej. Składa się z trzech pokoi - jeden przechodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Śródmieście,Kalisz

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę studentom lub rodzinie. Koszt wynajmu obejmuje koszty czynszu .Dodatkowo jedynie media. Bliskość uczelni. Mieszkanie umeblowane zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ogrody

Ogrody,Kalisz

400 zł48 m² 8,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Adama Asnyka,Kalisz

970 zł42 m² 23,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną łazienką i toaletą. Zabudowa w korytarzu: regały, szafa, pawlacz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

129 000 zł41 m² 3 115,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji na osiedlu 25-lecia. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dobrzec

Dobrzec,Kalisz

168 000 zł55 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, zadbane mieszkanie z balkonem położone na VII piętrze w wieżowcu na osiedlu Dobrzec. Składa się z: niezależnych pokoi-dużego dziennego oraz dwóch mniejszych, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

210 000 zł78 m² 2 706,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie o powierzchni 77,60m2 położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły w centrum miasta. Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

500 zł38 m² 13,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 1 października 2013 r kawalerkę całkowicie wyposażoną w meble i niezbędny sprzęt gospodarstwa domowego (lodówka, pralka, tv, kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czaszkowska

Śródmieście,Kalisz

600 zł43 m² 13,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 600zł/m-C Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum, blisko uczelni. Wszystkie pomieszczenia oddzielne, nieprzechodnie. Umeblowane (w tym: lodówka, pralka), centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Kalisz

143 000 zł48 m² 2 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 48 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. Mieszkanie posiada balkon. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Złote Łąki

Złote Łąki,Kalisz

1 250 zł67 m² 18,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajecia bezposrednio od wlasciciela 2 poziomowy apartament na cenionym zacisznym osiedlu Złote Łąki w Kaliszu, w sklad lokalu wchodzi na 1 poziomie salon z aneksem kuchennym, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serbinowska

Kaliniec,Kalisz

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne i słoneczne mieszkanie. Świetnie usytuowane przy ul. Serbinowskiej praktycznie 5 minut spaceru od Dworca pkp i pks. Dobre połączenia komunikacją miejską z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serbinowska

Kalisz,wielkopolskie

450 zł33 m² 13,64 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie, umeblowane, 33m2, na 4 piętrze w Kaliszu przy ul. Serbinowskiej. Koszt wynajmu 450 zł plus czynsz plus opłaty. Kaucja zwrotna 700 zł. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sawickiej

Dobrzec,Kalisz

185 000 zł64 m² 2 890,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie 64mkw.z balkonem II piętro w wieżowcu ,osiedle Dobrzec własnościowe z księgą wieczystą .Trzy pokoje [20,11,12 mkw] winda ,kuchnia [7mkw] przedpokój [5mkw]łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sawickiej

Dobrzec,Kalisz

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest elegancko wykończone. Podłogi parkietowe, okna pcv wyposażone w rolety sterowane elektrycznie, balkon narożny. Telewizor na wyposażeniu. Kuchnia kompletnie wyposażona: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serbinowska

Adama Asnyka,Kalisz

700 zł33 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie w super lokalizacji kalisza! bez posrednikow .Dla 2 doroslych osob. Cena wynajmu : 700zł +czynsz(335zl.)+ prad na karte to znaczy tyle placisz ile korzystasz,media do podlaczenia(w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sawickiej

Dobrzec,Kalisz

110 000 zł36 m² 3 098,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę, 35.5 m2, os. Dobrzec, 4 piętro w bloku z cegły, oddzielna kuchnia, piwnica, balkon, w pełni wyposażona , niski czynsz. 115 000 zl. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bogumiła i Barbary

Kaliniec,Kalisz

74 900 zł26 m² 2 880,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie, położone w zielonej, cichej, bardzo pięknej dzielnicy Kalisza, na Kalińcu. Zachodni balkon, wśród drzew i krzewów, a jednoczesna bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wojska Polskiego

Dobrzec,Kalisz

200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Kaliszu,Al.Wojska Polskiego 48 o pow.61m.Mieszkanie składa się z 3 pokoi,kuchni,łazienki,WC i dużego balkonu.Nadaje się do zamieszkania bez remontu.Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Kalisz,wielkopolskie

99 000 zł38 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38,5 m2, dwa pokoje rozkładowe, kuchnia, niewielki przedpokój, łazienka razem z wc, piwnica, piętro 4. Na podłogach w pokojach parkiet dębowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrzecka

Kalisz,wielkopolskie

550 zł47 m² 11,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, widne, ciepłe, bardzo przytulne i czyste mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe. Kuchnia duża, widna, czysta, wyposażona w niezbędne sprzęty. Mieszkanie wyposażone :pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Serbinowska

Widok,Kalisz

600 zł37 m² 16,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie, położone na III p., nieumeblowane (zdjęcia obecnych lokatorów). Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dobrzec

Dobrzec,Kalisz

268 000 zł63 m² 4 253,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie 3 pokojewe. Rok budowy 2011. Mieszkanie urządzone, na podłodze w pokojach panele podłogowe, łazienka na podłodze i ścianach płytki, kuchnia i przedpokój na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sawickiej

Dobrzec,Kalisz

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie najchetniej studentom lub firmie. Mieszkanie na osiedlu Dobrzec , komfortowe, umeblowane, kuchnia w zabudowie, lodowka, piekarnik, plyta gazowa i mikrofala oraz pralka jest na.