Mieszkanie, Plac Świętego Józefa

Plac Świętego Józefa, Kalisz, wielkopolskie

  • 215 000 zł
  • 34,73 m²
  • 6 190,61 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Szablewski

Skontaktuj się

Mieszkanie, Plac Świętego Józefa

Plac Świętego Józefa, Kalisz, wielkopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

215 000 zł

34,73 m²

6 190,61 zł/m²

Mieszkanie, Plac Świętego Józefa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

215 000 zł 34,73 m² 6 190,61 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 215 000 zł (6 190,61 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 34,73 m², 1 pokój; stan: do remontu
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Borowiak Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: VIP790587

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż prezentujemy kawalerkę w ścisłym centrum miasta.
1. Opis nieruchomości:

Kawalerka o powierzchni 34,73 m² usytuowana jest na 2. piętrze w bloku przy ul. Plac Św. Józefa 2-4-6.

Mieszkanie jest do odświeżenia, więc można urządzić je według własnego gustu.

W mieszkaniu znajduje się balkon francuski.
Z okien rozpościera się widok na Sanktuarium św. Józefa i zielony Park Miejski. (...)

Agent

Jakub Szablewski

795 061...

795 061 698

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

795 061...

795 061 698

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt