Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego
Wyszyńskiego, Dobrzec, Kalisz, wielkopolskie
- 1 500 zł
- 53,20 m²
- 28,20 zł/m²
Jakub Szablewski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego
Wyszyńskiego, Dobrzec, Kalisz, wielkopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego
Zaktualizowane: 15 maja 2026
1 500 zł 53,20 m² 28,20 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
6/10
2
tak
dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
6/10Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 500 zł / miesiąc
- Dostępne: do uzgodnienia
- Charakterystyka mieszkania: 53,20 m², 2 pokoje; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 6/10, jednopoziomowe
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Borowiak Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: VIP993615
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wyszyńskiego, Dobrzec, Kalisz, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Na wynajem prezentujemy dwupokojowe mieszkanie z balkonem na os. Dobrzec.
1. Opis nieruchomości:
Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w bloku przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 13. Powierzchnia użytkowa to 53,20 m².
Do dyspozycji są:
- dwa pokoje (salon i sypialnia)
- kuchnia
- osobna łazienka i toaleta
Mieszkanie jest już umeblowane i gotowe do wprowadzenia. (...)