Mieszkanie, ul. Polna
Polna, Kalisz, wielkopolskie
- 1 600 zł
- 73 m²
- 21,92 zł/m²
Małgosia Destino
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Polna
Polna, Kalisz, wielkopolskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Mieszkanie, ul. Polna
Zaktualizowane: 10 maja 2026
1 600 zł 73 m² 21,92 zł/m²
2/4
3
tak
bardzo dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 600 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 73 m², 3 pokoje (np. dla studenta), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Źródło: biuro nieruchomości: DESTINO Nieruchomości, zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: 3/05/2026
Opis nieruchomości
Mieszkanie o pow. 73m2 składa się z jasnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch niezależnych sypialni, osobnej łazienki oraz oddzielnego WC, co zapewnia wygodę i komfort codziennego użytkowania. Układ pomieszczeń świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób pracujących lub studentów.
Atuty mieszkania:
2 oddzielne sypialnie
salon z balkonem
osobna łazienka i WC
pełne umeblowanie
2. (...)
501 471...
501 471 417
501 471 417