Mieszkanie, ul. Poznańska

Poznańska, Kalisz, wielkopolskie

  • 530 000 zł
  • 41,35 m²
  • 12 817,41 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Michoń

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Poznańska

Poznańska, Kalisz, wielkopolskie

zaktualizowane:
16 kwietnia 2026

530 000 zł

41,35 m²

12 817,41 zł/m²

Mieszkanie, ul. Poznańska

Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026

530 000 zł 41,35 m² 12 817,41 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 530 000 zł (12 817,41 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Kaliszu)
  • Charakterystyka mieszkania: 41,35 m², 2 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednopoziomowe
  • Czynsz: 450 zł
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 11569172

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dwupokojowy apartament z widokiem - ul. Poznańska.
Wyjątkowy design i panorama miasta na wyciągnięcie ręki!

Szukasz miejsca, które wymyka się schematom? Prezentujemy unikatowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,35 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób ceniących odważny design, najwyższą jakość wykończenia oraz miejski styl życia
w prestiżowym wydaniu.

Wnętrze, które zachwyca. (...)

Agent

Maciej Michoń

691 126...

691 126 500

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Michoń

691 126...

691 126 500

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Michoń

Zostaw telefon, oddzwonimy