Mieszkanie, ul. Korczak

Korczak, Kalisz, wielkopolskie

  • 1 600 zł
  • 35 m²
  • 45,71 zł/m²

Zdjęcie

Iza Destino

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Korczak

Korczak, Kalisz, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 600 zł

35 m²

45,71 zł/m²

Mieszkanie, ul. Korczak

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 600 zł 35 m² 45,71 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 600 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 35 m², 2 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Źródło: biuro nieruchomości: DESTINO Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1971WMK

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wynajmę komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane na spokojnym i chętnie wybieranym osiedlu Korczak. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Najważniejsze atuty mieszkania:2 oddzielne pokoje: Przemyślany układ zapewniający wygodę. Duży balkon: Idealny na poranną kawę lub relaks po pracy. (...)

Agent

Iza Destino

62 757 18...

62 757 18 19

501 729 896

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iza Destino

62 757 18...

62 757 18 19

501 729 896

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość