Mieszkanie, ul. Zgodna
Zgodna, Kalisz, wielkopolskie
- 370 000 zł
- 57,83 m²
- 6 398,06 zł/m²
Mikołaj Banaszak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Zgodna
Zgodna, Kalisz, wielkopolskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Zgodna
Zaktualizowane: 21 maja 2026
370 000 zł 57,83 m² 6 398,06 zł/m²
4/4
3
1981
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1981Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 370 000 zł (6 398,06 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 57,83 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1981
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 650 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: PRIME NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 2567/14780/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zgodna, Kalisz, wielkopolskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, tenis, bank, park
Opis nieruchomości
Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe.
Prime Finance oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 58 m² z balkonem Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie z dużym salonem o łacznej powierzchni 58 m², położone w spokojnej i dobrze zorganizowanej okolicy. (...)