Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kalisz Dobro

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

40,54 zł/m²74 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia niezależny lokal usługowo-biurowy znajdujący się przy ul.Korczak o powierzchni 74m2. Lokal posiada cztery pomieszczenia biurowe, łazienkę oraz pomieszczenie socjalne. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

375 000 zł55,98 m² 6 698,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,42 m² 10 320,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,64 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł393 m² 3 816,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam do sprzedaży dom z 2003 r. o powierzchni 393 m 2 wraz z dwoma gabinetami lekarskimi, usytuowany w Kaliszu na Osiedlu Tyniec, na zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł120 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni 120m2 przystosowane pod lakiernie samochodową. Pomieszczenie wyposażone w odpowiednie komory oraz wentylację zgodna z wymogami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

20,02 zł/m²252,27 m² 5 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o łącznej pow. 252,27 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Kaliszu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę o powierzchni użytkowej 25 m2 w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy Al. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 63 m , ul. Wyszyńskiego Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego, w bloku z płyty zarządzanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł150 m² 6 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Dobro,Kalisz

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom na osiedlu Dobro w Kaliszu: dom wolnostojący o powierzchni 120m2 składa się z: - parter domu: salon z jadalnią, kuchnia, 2 sypialnie, garderoba, 2 łazienki, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Dobro,Kalisz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego w Kaliszu: o powierzchni 51m2, składa się z otwartej kuchni, salonu, sypialni, garderoby, łazienki i korytarza, usytuowane na 3 piętrze,.