Serce 0 Ulubione

Mieszkania Kalisz ul. Graniczna

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

430 000 zł50,50 m² 8 514,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 50,5 m usytuowane jest na parterze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43,90 m² 7 266,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | po remoncie | spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,90 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł64,20 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 64,20 m usytuowane jest na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł50 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni ok 51m2 znajdujące się w ocieplonym bloku z cegły przy ul.Granicznej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Kalisz,wielkopolskie

1 850 zł56 m² 33,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ulicy Granicznej w Kaliszu. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Kalisz,wielkopolskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 z balkonem. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie składa się z korytarza, łazienki, kuchni , dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Kalisz,wielkopolskie

1 999 zł56 m² 35,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Kalisz,wielkopolskie

1 999 zł56 m² 35,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie w Kaliszu przy ulicy Granicznej. Mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku jest umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dobrzec,Kalisz

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż Kalisz, ul. Graniczna, os. Dobrzec, 3 pokoje, antresola Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z antresolą, położone przy ul. Granicznej 78a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Widok,Kalisz

368 000 zł56 m² 6 536,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy państwu przestronne, duże 3-pokojowe mieszkanie z garderobą. Istnienie możliwość wydzielenia czwartego pokoju. Lubisz się potargować ? - Zapraszamy! Projektując remont zapragnęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Dobrzec,Kalisz

450 000 zł98 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

osiedle zamknięte - bardzo blisko (pieszo ok, 5 min) żłobek, przedszkole, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej, do negocjacji garaż w odległości 50m od mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Kalisz,wielkopolskie

187 000 zł46 m² 4 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupokojowe mieszkanie położone w Kaliszu przy ulicy Granicznej (osiedle Zielone Łąki). Nieruchomość jest położona na drugim piętrze młodego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Kalisz,wielkopolskie

127 000 zł48 m² 2 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, 48 m2, na parterze. Łazienka, wc, przedpokój, kuchnia,piwnica. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w Maju 2014 (nieużywane). Położone w spokojnej dzielnicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Dobrzec,Kalisz

450 zł49 m² 9,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia. 2 sypialnie + salon, oddzielna kuchnia, łazienka i toaleta. Umeblowane. Gotowe do zamieszkania. Pralka, lodówka, telewizor. Istnieje również możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Kalisz,wielkopolskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne I przytulne mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Granicznej, zielone Laki. W sklad mieszkania wchodza 3 pokoje, aneks kuchenny, lazienka, przedpokoj. W przedpokoju znajduje sie szafa debowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Widok,Kalisz

470 zł49 m² 9,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia, 3 pokoje, w bardzo dobrym stanie. Oddzielna kuchnia, łazienka i toaleta. Nowe plastikowe okna, pralka, w pełni wyposażona kuchnia. Możliwość wynajmu umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Korczak,Kalisz

159 900 zł56 m² 2 855,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie przy ul. Granicznej o powierzchni 56 m : trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica. Kuchnia jasna, duża (14 m ), łazienka w płytkach, na podłodze.