dowolna

Domy w centrum Kalisz - Oferty sprzedaży i najmu

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

990 000 zł243,50 m² 4 065,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny, zlokalizowany przy ul. Młynarskiej 89 w Kaliszu. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 243,5 m2, składa się z 2 niezależnych kondygnacji. Od 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł381 m² 3 543,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Masz dużą rodzinę lub chcesz rozwinąć skrzydła w biznesie i szukasz odpowiedniej nieruchomości? Zwróć uwagę na tą ofertę, gdyż ma niesamowity potencjał. Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 120m2, usytuowany na działce 525m2(część działki w dzierżawie od miasta)przy spokojnej osiedlowej uliczce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł381 m² 6 272,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1.6600 ha, znajdującą się w peryferyjnej dzielnicy Kalisza, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 274,9.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Tyniec,Kalisz

1 200 000 zł237 m² 5 063,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Dom wolnostojący W kaliszu. Idealny na działalność jak I na cele mieszkaniowe. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - wolnostojący dom w Kaliszu z doskonałym potencjałem na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żwirowa

Kalisz,wielkopolskie

840 000 zł125 m² 6 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 *dostępny od listopada 2025* Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Kalisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Winiary,Kalisz

750 000 zł203 m² 3 694,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 203 m (160 m powierzchni użytkowej), położony na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Majków,Kalisz

599 000 zł196 m² 3 053,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom dwurodzinny z cegły o powierzchni użytkowej 196,5 m , położony w spokojnej i zielonej części Kalisza na osiedlu Majków. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Chmielnik,Kalisz

1 299 000 zł237 m² 5 476,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni mieszkalnej 237,19 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1949 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Majków,Kalisz

1 690 000 zł400 m² 4 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dwa budynki jednorodzinne! luksusowa nieruchomość Z 2004 roku W kaliszu. Składająca się z dwóch budynków mieszkalnych wolnostojących. 1. Dom parterowy o pow. 166m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Majków,Kalisz

1 690 000 zł400 m² 4 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chmielnik,Kalisz

1 299 000 zł237 m² 5 476,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni użytkowej 414,34 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1949 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Widok,Kalisz

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Dom- osiedle widok Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą domu na Osiedlu Widok miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Prezentujemy wolnostojący, piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Śródmieście,Kalisz

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Udziały W budynku W centrum miasta Udział 160/1536 w części w budynku parterowym w centrum miasta. W ramach udziałów lokal mieszkalny o pow. ok. 43m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Widok,Kalisz

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Majków,Kalisz

640 000 zł166 m² 3 855,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:604 m²

DO sprzedania dom O powierzchni 166m2 Do sprzedania dom jednorodzinny, murowany dwukondygnacyjny podpiwniczony o powierzchni całkowitej 166m2. mieszczący się na działce o powierzchni 604m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Chmielnik,Kalisz

2 490 000 zł314 m² 7 929,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom Kalisz. Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą pięknego domu z dużym ogrodem i tarasem na obrzeżach Kalisza. Będzie to świetny wybór dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyniec,Kalisz

1 450 000 zł280 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:596 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom nieopodal centrum Kalisza Jeśli marzysz o wygodnym i funkcjonalnym domu dla swojej rodziny, w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Ogrody,Kalisz

590 000 zł195 m² 3 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Osiedle "ogrody" - dom jednorodzinny- działka 1084m2 Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym o pow. 170m2 , położony w poszukiwanej dzielnicy miasta. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kalisz

Piwonice,Kalisz

740 000 zł173 m² 4 277,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Piwonice - dom W zabudowie bliźniaczej Dom jednorodzinny, bliźniaczy, całkowicie podpiwniczony, położony w cichej i spokojnej dzielnicy miasta o pow. użytkowej 173m2, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chmielnik,Kalisz

2 490 000 zł314 m² 7 929,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 250 000 zł336 m² 3 716,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Prezentujemy atrakcyjny i przestronny dom jednorodzinny, idealny dla osób poszukujących wysokiego standardu życia, wygodnej przestrzeni oraz lokalizacji, która łączy ciszę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Widok,Kalisz

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Winiary,Kalisz

750 000 zł203 m² 3 694,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Złota

Kalisz,wielkopolskie

1 500 000 zł452 m² 3 318,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:166 m²

Kamienica w Kaliszu Kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w sercu Kalisza 452 m2 + wyremontowany dach Lokalizacja: ul. Złota, kalisz, woj. wielkopolskie Cena: 1 500 000 zł (3 318,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rypinek,Kalisz

799 000 zł192 m² 4 161,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:616 m²

Dom wolnostojący- ul. Kordeckiego Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu wolnostojącego w Kaliszu idealne miejsce dla rodzin ceniących przestrzeń i komfort! Ten przestronny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Sulisławice,Kalisz

599 000 zł142 m² 4 227,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - Kalisz Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 141 m , położonego na kameralnym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Tyniec,Kalisz

1 200 000 zł237 m² 5 063,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Dom wolnostojący W kaliszu idealny na działalność jak I na cele mieszkaniowe Nieruchomość zlokalizowana w poszukiwanej dzielnicy Kalisza. Powierzchnia użytkowa, mieszkalna nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalisz,wielkopolskie

1 250 000 zł336 m² 3 716,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancki dom jednorodzinny położony przy spokojnej i kameralnej ulicy Miedzianej w Kaliszu. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kalisz

Piwonice,Kalisz

740 000 zł173 m² 4 277,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Platanowa

Chmielnik,Kalisz

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż dom 130 m segment środkowy osiedle Chmielnik, kalisz Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 m , zlokalizowany na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kalisz

Piwonice,Kalisz

760 000 zł173 m² 4 393,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Ogrody,Kalisz

590 000 zł195 m² 3 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Osiedle "ogrody" - dom jednorodzinny- dom wolnostojący, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym o pow. 170m2 , położony w poszukiwanej dzielnicy miasta. Budynek murowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Winiary,Kalisz

850 000 zł203 m² 4 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Korczak,Kalisz

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Dom- osiedle korczak Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą domu na Osiedlu Korczak miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Prezentujemy wolnostojący, piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Śródmieście,Kalisz

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Udziały W budynku W centrum miasta Udziały 160/1536 części w budynku parterowym w centrum miasta. W ramach udziałów lokal mieszkalny o pow. ok. 43m2, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kalisz

Piwonice,Kalisz

760 000 zł173 m² 4 393,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalisz,wielkopolskie

1 450 000 zł280 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:596 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom w nieopodal centrum Kalisza Jeśli marzysz o wygodnym i funkcjonalnym domu dla swojej rodziny, w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Śródmieście,Kalisz

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Kalisz,wielkopolskie

1 260 000 zł384 m² 3 285,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:636 m²

Na sprzedaż duży, piętrowy dom z możliwością podziału na dwa lokale. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej części centrum miasta, przy ul. Wał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Zagorzynek,Kalisz

490 000 zł175 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Zagorzynek - dom W zabudowie szeregowej Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 175 m2, ( pow. użytkowa 109m2), usytuowany na działce o powierzchni 311m2,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij