dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kalisz - Oferty sprzedaży lub najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

349 000 zł31 m² 11 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nową, elegancką kawalerkę z dużym balkonem o powierzchni 31m2, zlokalizowaną na I piętrze nowego bloku z winda na osiedlu Podmiejska Nova w Kaliszu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Gotowe do zamieszkania , pokoje: antresola - sypialnia/gabinet, salon połączony z jadania i aneksem kuchennym, 2 oddzielne pokoje , garderoba przestronna, łazienka. Winda, parking ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

595 000 zł56,08 m² 10 609,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł67,15 m² 9 903,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

559 000 zł53,10 m² 10 527,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł50,64 m² 42,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime-nieruchomości oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Korczak. Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł79,71 m² 9 220,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł43,48 m² 13 827,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł79,54 m² 5 267,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 275 zł85,37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł71,56 m² 5 799,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60,07 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł78,77 m² 7 045,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 762 zł50,38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35,53 m² 10 976,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł57,40 m² 8 885,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

50 m2 mieszkanie. Ewentualnie w rozliczeniu kawalerka. Niski czynsz do wspolnoty250 zł , wystarczy postawić ściankę i można oddzielić kuchnie. Mieszkanie wymaga remontu, ale oczywiście na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,60 m² 58,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Nowoczesne 2 pokoje z balkonem i parkingiem Wzgórza Kalisza Szukasz miejsca, w którym nikt przed Tobą jeszcze nie mieszkał? Zależy Ci na pachnącym nowością wnętrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 800 zł38,64 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowany o powierzchni 48m , położony na parterze budynku z windą w centrum miasta. Mieszkanie urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,93 m² 53,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime nieruchomości prezentuje nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Tarasach Bernardyńskich. Lokal jest zupełnie nowy i czeka na swojego pierwszego najemcę! mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

565 000 zł47,35 m² 11 932,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowiec Inwestycyjny Premium na Ostatnim Piętrze! | Podmiejska Nova, kalisz Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32,90 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu riverside przy ul. Towarowej w Kaliszu. Przestronny, w pełni umeblowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie znajdujące się o powierzchni 58m2 o niezależnym rozkładzie pomieszczeń. Kuchnia osobna, umeblowana ,wyposażona w sprzęt agd , pokoje stawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł74 m² 7 554,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74m2 z ogródkiem i balkonem oraz dwoma miejscami parkingowymi przed budynkiem, w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 zł47,25 m² 44,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca Rezydencja Asnyka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe, przytulne mieszkanie w nowym budynku Rezydencja Asnyka. Oferujemy przestronną kawalerkę o powierzchni 43 m , znajdującą się na II piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł70,95 m² 8 245,24 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe w Kaliszu zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej inwestycja Podmiejska Nova. Lokal o powierzchni 70,95 m znajduje się na ostatnim, 8. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,67 m² 9 020,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy Państwa uwadze - Perełkę na rynku - pięknie zaprojektowane, atrakcyjne 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,67 m2 na obrzeżach Kalisza - w miejscowości Boczków (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł69,70 m² 7 747,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,7 m , położone w nowoczesnym budynku z 2013 roku przy ul. Czaszkowskiej w Kaliszu. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje 65m2 na dobrzecu | 2X balkon | osobna kuchnia | teren zamknięty | miejsca postojowe + zamykany garaż | duża piwnica | słoneczne, południowe | wykończone Na sprzedaż rodzinne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe 3'pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m2, mieszczące się na 6 piętrze w dwuletnim bloku z windą przy ul. Owsianej w Kaliszu. Mieszkanie niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł59 m² 9 644,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni ok. 59m2 usytuowanego na III piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z cegły na os. Dobrzec. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł44,19 m² 11 088,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwa uwadze eleganckie 2'pokojowe mieszkanie - perełka na rynku! Lokal o powierzchni użytkowej 44,19 m2 w nowym bloku przy ul. Towarowej w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Kalisz,wielkopolskie

329 000 zł34,06 m² 9 659,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 34 m | Kalisz, ul. Złota | 1. piętro Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m położone w nowym bloku przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

799 000 zł77,42 m² 10 320,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł85,68 m² 6 535,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,74 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w pięknym mieszkaniu na osiedlu Korczak. To trzypokojowe mieszkanie na wynajem może być Twoje. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na parterze, w bloku przy ul. Korczak.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł43 m² 46,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Rezydencja Asnyka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²