dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kalisz - Oferty sprzedaży lub najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Kalisz,wielkopolskie

351 889 zł41,35 m² 8 510,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja ul Lipowa Apartamenty - 27 mieszkań M1 29 m2 M2 42 m2 M3 60 m2 M4 78 m2 Komórki lokatorskie 5,24 m2 dla każdego mieszkania Duże balkony tarasy Winda Hala parkingowa podziemna 25 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł88,61 m² 8 520,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, 4'pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2, w nowym apartamentowcu w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na IV piętrze, w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,79 m² 8 643,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,79m2 z dużym balkonem typu loggia o powierzchni 7,32m2 zlokalizowane na 3 piętrze nowego bloku z windą ukończonego w 2022roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł32 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę z balkonem znajdującą się na drugim piętrze niskiego bloku w granicy Kalisza i Nowych Skalmierzyc. lokal składa się z nieumeblowanego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

330 000 zł36,14 m² 9 131,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,14 m2 przy ul. Owsianej w Kaliszu. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim (rynek wtórny) mieści się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł56,50 m² 45,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy trzypokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym bloku przy ul. Kazimierza Mystkowskiego 3. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł29,81 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - nowa kawalerka w inwestycji Tarasy Bernardyńskie - Kalisz. Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł55,50 m² 7 657,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Wyszyńskiego, os. Dobrzec, kalisz Lokalizacja: ul. Wyszyńskiego 40, os. Dobrzec, kalisz Powierzchnia: 55,5 m Poziom: wysoki parter Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe położone w nowej inwestycji przy ul. Podmiejskiej 39a na osiedlu Dobrzec w Kaliszu. Mieszkanie słoneczne i przestronne duże.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kalisz,wielkopolskie

620 000 zł54,62 m² 11 351,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkania z dużym tarasem i ogrodem Kalisz, ul. Polna Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkania bezczynszowe w kameralnym, dwulokalowym budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m2 na osiedlu Wzgórza Kalisza. Mieszkanie mieści się na I szym piętrze w VII piętrowym bloku z tarasem widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Kalisz, ul. Owsiana 17 Do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym bloku na osiedlu Wzgórza Kalisza. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniemy przedstawić Państwu nowość w ofercie - piękne 2'pok. mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej ok. 40 m2 na osiedlu Dobrzec w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60,78 m² 11 352,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 60,78 m + taras 17,61 m | Inwestycja `wzgórze Kalisza` | ul. Owsiana, kalisz Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł55,74 m² 10 046,65 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecamy Państwa uwadze kilkuletnie mieszkanie na osiedlu Korczak, w pełni wyposażone i komfortowo zaaranżowane. Wraz z mieszkaniem istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Kalisz,wielkopolskie

439 000 zł50,18 m² 8 748,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 50 m | Kalisz, ul. Złota | 1. piętro Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m położone w nowym bloku przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje z widokiem na panoramę Kalisza | Wyjście do Parku | 2 miejsca postojowe Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację w centrum z kojącym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł46,06 m² 64,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.