dowolna

Domy z cegły Kalisz - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

1 440 000 zł213 m² 6 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Kaliszu przy ul. Słonecznej Dobrzec Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, na osiedlu nowo-wybudowanych domów jednorodzinnych. Bardzo cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł134,48 m² 5 197,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 160 m2, na działce ok. 800 m2 na osiedlu Tyniec w Kaliszu. Budynek świeżo po generalnym remoncie, bardzo funkcjonalnie zaprojektowany - myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł458 m² 3 449,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 383 m²

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

990 000 zł166,52 m² 5 945,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł246 m² 5 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:638 m²

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł164 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia budynek o powierzchni 164 m2 (z garażem 21 m2) przy ul. Ostrowskiej w Kaliszu. Nieruchomość składa się z głównego dwukondygnacyjnego budynku o powierzchni 114 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż niezwykle urokliwy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 (mieszkalnej 145,20 m2) przy ul. Botanicznej w Kaliszu. Dom wybudowany w technice tradycyjnej - murowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł146,65 m² 5 080,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym Kalisz, osiedle Winiary, zbudowany na działce o powierzchni 640m2. Salon 38.9m2 z kuchnią 10.59m2 1 sypialnia 12.38m2 2 sypialnia 15.29m2 3 sypialnia 11.48m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł196 m² 7 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow zabudowy 196 m2 użytkowej 172 m2 usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce o pow 1536 m2. Dom zbudowany w 2007 roku, murowany z ceramiki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł138,10 m² 5 061,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:568 m²

Na sprzedaż dom do remontu osiedle Rypinek! Na sprzedaż wyjątkowy dom przeznaczony do remontu położony na działce o powierzchni 568 m - idealny do własnej aranżacji. Możemy zachować obecny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Tyniec,Kalisz

1 030 000 zł152 m² 6 798,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Z przyjemnością prezentujemy niezwykle urokliwy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151,50 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 418 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Winiary,Kalisz

750 000 zł203 m² 3 694,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 203 m (160 m powierzchni użytkowej), położony na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Michałowskiego

Kalisz,wielkopolskie

729 000 zł140 m² 5 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Na sprzedaż dom parterowy ul Michałowskiego Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy położony w Kaliszu, idealny dla rodziny lub jako inwestycja. Opis nieruchomości: 3 4 pokojeosobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Majków,Kalisz

599 000 zł196 m² 3 053,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom dwurodzinny z cegły o powierzchni użytkowej 196,5 m , położony w spokojnej i zielonej części Kalisza na osiedlu Majków. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Tyniec,Kalisz

1 030 000 zł152 m² 6 798,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Rypinek,Kalisz

860 000 zł191 m² 4 502,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu położonego w spokojnej i cichej okolicy, idealnego dla tych, którzy cenią komfort, przestrzeń i funkcjonalność. Ta elegancka nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Majków,Kalisz

1 690 000 zł400 m² 4 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dwa budynki jednorodzinne! luksusowa nieruchomość Z 2004 roku W kaliszu. Składająca się z dwóch budynków mieszkalnych wolnostojących. 1. Dom parterowy o pow. 166m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Tyniec,Kalisz

1 060 000 zł152 m² 6 996,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalisz

Majków,Kalisz

1 690 000 zł400 m² 4 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Majków,Kalisz

640 000 zł166 m² 3 855,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:604 m²

DO sprzedania dom O powierzchni 166m2 Do sprzedania dom jednorodzinny, murowany dwukondygnacyjny podpiwniczony o powierzchni całkowitej 166m2. mieszczący się na działce o powierzchni 604m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Ogrody,Kalisz

590 000 zł195 m² 3 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Osiedle "ogrody" - dom jednorodzinny- działka 1084m2 Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym o pow. 170m2 , położony w poszukiwanej dzielnicy miasta. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chmielnik,Kalisz

2 490 000 zł314 m² 7 929,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom Kalisz. Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą pięknego domu z dużym ogrodem i tarasem na obrzeżach Kalisza. Będzie to świetny wybór dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Winiary,Kalisz

885 000 zł203 m² 4 359,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 943 m²

Dom wolnostojący W kaliszu! cel mieszkaniowy lu działalność działka-2000 cena do negocjacji Dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 202,91m2 ,mieszczący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Winiary,Kalisz

750 000 zł203 m² 3 694,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Złota

Kalisz,wielkopolskie

1 500 000 zł452 m² 3 318,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:166 m²

Kamienica w Kaliszu Kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w sercu Kalisza 452 m2 + wyremontowany dach Lokalizacja: ul. Złota, kalisz, woj. wielkopolskie Cena: 1 500 000 zł (3 318,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rypinek,Kalisz

799 000 zł192 m² 4 161,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:616 m²

Dom wolnostojący- ul. Kordeckiego Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu wolnostojącego w Kaliszu idealne miejsce dla rodzin ceniących przestrzeń i komfort! Ten przestronny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Platanowa

Chmielnik,Kalisz

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż dom 130 m segment środkowy osiedle Chmielnik, kalisz Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 m , zlokalizowany na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Ogrody,Kalisz

590 000 zł195 m² 3 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Osiedle "ogrody" - dom jednorodzinny- dom wolnostojący, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym o pow. 170m2 , położony w poszukiwanej dzielnicy miasta. Budynek murowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Winiary,Kalisz

850 000 zł203 m² 4 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Winiary,Kalisz

830 000 zł162 m² 5 123,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Do sprzedaży oferta domu wolnostojącego w Kaliszu z 2006 r z garażem miejsce dla rodzin ceniących ciszę i spokój. Ten przestronny budynek o powierzchni użytkowej 162.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Złota

Kalisz,wielkopolskie

1 500 000 zł452 m² 3 318,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:166 m²

Kamienica w Kaliszu Kamienica położona blisko rynku w Kaliszu, obok również znajduje się park. Budynek do reneralnego remontu, wejście znajduje się od ulicy. Posiada piwnicę (korytarz plus 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Kalisz,wielkopolskie

1 260 000 zł384 m² 3 285,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:636 m²

Na sprzedaż duży, piętrowy dom z możliwością podziału na dwa lokale. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej części centrum miasta, przy ul. Wał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Zagorzynek,Kalisz

490 000 zł175 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Zagorzynek - dom W zabudowie szeregowej Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 175 m2, ( pow. użytkowa 109m2), usytuowany na działce o powierzchni 311m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalisz

Śródmieście,Kalisz

590 000 zł176 m² 3 352,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Osiedle ogrody - dom jednorodzinny- dom wolnostojący, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym o pow. 170m2 , położony w poszukiwanej dzielnicy miasta. Budynek murowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzymska

Piwonice,Kalisz

1 200 000 zł331 m² 3 627,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Dom o powierzchni użytkowej 256,17 mkw (330,82 mkw całkowita) na działce 1327 mkw położony w doskonałej lokalizacji w spokojnym miejscu przy ulicy Rzymskiej między nowymi domami. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalisz,wielkopolskie

749 000 zł375 m² 1 999,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:495 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w jednej z najlepszych lokalizacji Kalisza - majków. Dom znajduje się w świetnej lokalizacji, m.in. blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Artylerzystów

Chmielnik,Kalisz

700 000 zł253 m² 2 766,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bezpośrednio sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ul. Artylerzystów 9 w Kaliszu, na działce o powierzchni 425 m2. Budynek został oddany do użytkowania.