dowolna

Domy z tarasem Kalisz - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na dużej działce w otulinie lasu - Kalisz, winiary Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 114 m (plus ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł127,63 m² 8 297,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

680 000 zł154 m² 4 415,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł237,19 m² 5 223,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni mieszkalnej 237,19 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1949 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł150 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł128 m² 7 217,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł125 m² 7 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 125 m 4 pokoje gotowy do zamieszkania Rynek: wtórny Powierzchnia domu: 125 m Powierzchnia działki: 251 m Liczba pokoi: 4 Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł497 m² 3 018,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Dom z częścią handlowo-usługową + Fotowoltaika + Pompa ciepła Kalisz Na sprzedaż dom wolnostojący w Kaliszu o łącznej powierzchni użytkowej 497 m na działce 1328 m .

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Winiary,Kalisz

800 000 zł185 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam dom na os. Winiary Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 185+ 40m2 piwnic, na działce o pow. 450 m2. Dom piętrowy. Rozkład pomieszczeń: parter - wiatrołap -hol.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 120m2, usytuowany na działce 525m2(część działki w dzierżawie od miasta)przy spokojnej osiedlowej uliczce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł95 m² 8 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł267 m² 4 456,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. NA sprzedaż Dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł130,60 m² 5 742,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Zamieszkaj w domu w spokojnej okolicy na osiedlu Chmielnik. Dom w doskonałej lokalizacji, z dala od głównym dróg, a jednocześnie kilka minut od centrum! 1. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł150 m² 6 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł166 m² 3 554,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:604 m²

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przytulny dom z ogrodem idealny dla dwóch rodzin Powierzchnia: 180 m Liczba pokoi: 7 Ogrzewanie: miejskie + kominkowe Rok budowy: 1995 Okna: pcv Materiał: cegła Garaż / miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Kalisz, dobrzec Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni ok. 300 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł180 m² 7 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z lat 80., o powierzchni ok. 180m2 po gruntownym remoncie, położony na działce o powierzchni 1250 m . Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 349 000 zł195,50 m² 6 900,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom wolnostojący 195 m w Wolica (godziesze Wielkie) komfort, przestrzeń i wyjątkowy klimat Na sprzedaż przestronny, starannie utrzymany dom wolnostojący o powierzchni 195,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł81 m² 10 987,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:405 m²

Polecamy Państwu niezwykle urokliwy dom o powierzchni 81 m2 (parter ok. 62 m2 plus poddasze) na działce 405 m2. Dom typu bliźniak wybudowany w 2019 roku w technice tradycyjnej - murowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł312 m² 3 842,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł141 m² 5 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:214 m²

Sprzedam bliźniaka w Sulisławicach Lokal o powierzchni 141 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 993 m²

Polecam do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 150 m2, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 3000 m2., z możliwością powiększenia areału.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam atrakcyjnie położony dom w Kaliszu, 120 m, parter plus poddasze użytkowe. Parter domu składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, 2 sypialni, garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł241 m² 8 713,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 315 m²

Na przestronnej działce (6315m2) w 2006 roku został wzniesiony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 241,4 m2. Od 2007 roku cała rodzina mogła korzystać z przestrzeni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł240 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Na sprzedaż prezentujemy przestronny dom parterowy przy ul. Długiej. 1. Opis nieruchomości: dom o powierzchni 240 m usytuowany jest na działce o powierzchni 1 544 m . Składa się on.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł111 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111m2 na działce ok. 280m2, zlokalizowany przy spokojnej osiedlowej uliczce na lubianym osiedlu Winiary w Kaliszu. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł210 m² 6 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, starannie wyremontowany dom, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Kalisza na spokojnym i zielonym osiedlu Ogrody. To miejsce łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. około 220 m2 usytuowany na działce pow. 2010 m2 w miejscowości Szałe pod Kaliszem. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2017 roku murowany.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:990 m²

Jeśli poszukujesz domku zlokalizowanego tuż przy lesie, to koniecznie musisz poznać tę ofertę. 1. Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy drewniany dom brda wraz z podpiwniczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł158 m² 6 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom marzeń na Winiarach przestrzeń, wygoda i zieleń Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kaliszu na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł169 m² 4 727,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 169m2, na działce 600m2, zlokalizowany w spokojnej części Kalisza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:873 m²

Chcemy przedstawić Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 250m2 na zagospodarowanej działce o pow. 873 .m2. Rozkład pomieszczeń: parter : wiatrołap, hol.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł213 m² 6 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Kaliszu przy ul. Słonecznej Dobrzec Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, na osiedlu nowo-wybudowanych domów jednorodzinnych. Bardzo cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 160 m2, na działce ok. 800 m2 na osiedlu Tyniec w Kaliszu. Budynek świeżo po generalnym remoncie, bardzo funkcjonalnie zaprojektowany - myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł458 m² 3 449,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł166,52 m² 5 945,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł246 m² 5 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:638 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł237 m² 5 063,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Dom wolnostojący W kaliszu. Idealny na działalność jak I na cele mieszkaniowe. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - wolnostojący dom w Kaliszu z doskonałym potencjałem na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie