dowolna

Działki na sprzedaż Kalisz - Oferty sprzedaży działek

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

670 000 zł4 511 m² 148,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwa uwadze działkę gruntu o powierzchni 4511 m2 przy ul. Piaszczystej w Kaliszu działka o regularnym kształcie prostokąta (szeroka na 19 m na froncie), znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3200 m2, (możliwość wydzielenia mniejszej działki pod budowę 2,5 km od Kalisza w Szczypiornie ,działka położona na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł5 153 m² 289,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł929 m² 118,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy działkę w miejscowości Florentyna 1. Opis nieruchomości: pusta działka o powierzchni 929 m oddalona jest o ok. 20 min. od Kalisza. Działka posiada miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

475 000 zł2 581 m² 184,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu? Ta działka przy ul. Malowniczej 1 w Sulisławicach to doskonała propozycja dla osób ceniących spokój. 1. Opis nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł4 180 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4 180 m , zlokalizowaną przy ul. Wiankowej - w zacisznej, zielonej lokalizacji. Najważniejsze atuty nieruchomości: media.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 563 m² 217,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 030 m² 121,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę w gminie Dziemiany w miejscowości Kalisz. Działka o powierzchni 1030 m usytuowana w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 955 000 zł27 500 m² 179,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej przedsiębiorców! Działka od strony rzeczki Piwonia jest terenem usługowo-produkcyjnym wpisanym w plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 187 m² 235,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł1 388 m² 265,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł2 063 m² 225,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka w samym centrum Kalisza - ul. Staszica Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o ogromnym potencjale, położoną w świetnej lokalizacji w centrum Kalisza -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży kształtną działkę o powierzchni 1000 m2 znajdującą się przy ul.Zachodniej w Kaliszu. Teren płaski,z jednej strony ogrodzony z wydanymi warunkami na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł12 197 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezbudowanej, położonej w Kaliszu przy ul. Stawiszyńskiej 104 A,.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 000 zł14 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow.14000 m2 z przeznaczeniem pod tereny zabudowy usługowej i obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł917 m² 250,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł514 m² 348,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni użytkowej 514 m2 na osiedlu Ogrody w Kaliszu. Działka w całości ogrodzona, o ciekawym ukształtowaniu terenu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 450 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 544 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł40 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny zlokalizowany w strefie przemysłowej w odległości 14 km od Kalisza. Działka idealna pod logistykę, magazyny, hale produkcyjne ma bezpośredni dostęp do drogi wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną w centrum Kalisza. Działka częściowo zabudowana. Media w działce - woda, prąd. W pobliżu Lidl, stacja benzynowa, zaledwie 1,5 km od Ratusza. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 313 m² 76,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1313 m2 w Kaliszu. Działka częściowo zadrzewiona drzewami owocowymi. Dostępne media w drodze: prąd, woda. Szerokość działki przy drodze po skosie.

Szczegóły ogłoszenia

120 750 zł1 610 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Brzeziny Zielona, spokojna okolica przy asfaltowej drodze Wymiary: szerokość 25 m Możliwość zakupu działki o powierzchni 750 m2 za cene 100 zł m2 opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł708 m² 264,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę z wydanym pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 708m2 znajdującą się na osiedlu Piwonice przy ul.Starożytnej. Działka kształtna, nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł7 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka oddalona około 5 km od Kalisza w Zagorzynie o pow. 7000 m2 z możliwością wybudowania hali o pow. ok 3000 m2. Istnieje mozliwośc powiększenia działki o kolejne 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 598 m² 54,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz ziemi, na której wybudujesz swój dom marzeń to zapraszamy do zapoznania się z tą nieruchomością. 1. Opis nieruchomości: na działce o powierzchni 3598 m postawiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 243 m² 193,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1243 m2, zlokalizowana przy ul. Połabskiej 15 w Kaliszu Os. Piwonice. Atrakcyjna lokalizacja na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 255 000 zł18 800 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego 1,88 ha Lokalizacja: okolice ul. Pszennej, gmina Żelazków / Szosa Turecka praktycznie w granicach Kalisza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł6 027 m² 104,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł4 988 m² 90,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia działki budowlanej, która pozwala na realizację marzeń o własnym, komfortowym domu w otoczeniu natury, a jednocześnie bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł64 000 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 6,4 ha z zabudowaniami Kolonia Dębe, gm. Opatówek Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 64 000 m (6,4 ha), położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł11 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Kaliszu. Działka 1,1 ha znajduje się w okolicy dzielnicy przemysłowej Kalisza w pobliżu Urząd Celny, hale i magazyny oraz przedsiębiorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł14 100 m² 70,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1.4100 ha, znajdującą się w jednej z osiedlowych dzielnic Kalisza. Grunt o wymiarach 23x613 m., stanowi obecnie rolę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł10 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł1 726 m² 169,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni łącznej 1726 m2 (z czego 362 m2 stanowi droga) przy ul. Słowiańskiej w Kaliszu. Działka z przeznaczeniem w miejskim planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 720 zł9 344 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam idealna działkę pod zabudowę jednorodzinną , można wystąpić o zabudowę bliźniaczą lub szeregową. Bardzo cicha lokalizacja - os. Szczypiorno - działka ok 500 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

259 380 zł1 441 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

1 292 750 zł5 171 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 697 m² 76,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży dobrze skomunikowaną działkę położoną w Kaliszu. Działka jest położona w drugiej linii zabudowy, co zapewnia brak hałasu ulicznego. Ma kształt nieregularnego.