dowolna

Mieszkania w kamienicy Kalisz - Lista aktualnych ogłoszeń

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Kalisz,wielkopolskie

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! do wynajęcia kawalerka - bezczynszowa Do wynajęcia mieszkanie-jednopokojowe o powierzchni 35m2, znajdujące się na piętrze w 1-piętrowej kamienicy. Lokal po remoncie. Okna nowe pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Śródmieście,Kalisz

149 000 zł35 m² 4 232,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ostatnie 3 tanie mieszkania!. Na parterze 35,2m2- 4233m2; na I piętrze 35,5m2-4300m2 i na II piętrze 47,7m2- 4193m2!. Przy gotówce (szybka transakcja bez kredytu) możliwa negocjacja ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 400 zł74 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - 2 pokoje, 74M2- śródmieście Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 74m2, położone na II piętrze małej, prywatnej kamienicy w Śródmieściu. Styl loftowy. Pokoje przejściowe, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100m2 usytuowane na II piętrze kamienicy w centrum miasta. Układ mieszkania: pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Owsiana

Tyniec,Kalisz

490 000 zł52 m² 9 342,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Wzgórza Kalisza Owsiana 20, III piętro, 52,45m2+taras 12m2+komórka lokatorska w piwnicy +miejsce parkingowe. Stan: zupełnie nowe, budynek oddany w marcu tego roku. Czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Kalisz,wielkopolskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia atrakcyjna cena -1200 zł! Do wynajęcia mieszkanie-3-pokojowe o powierzchni 50m2, znajdujące się na parterze w 1-piętrowej kamienicy. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

209 000 zł46 m² 4 593,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 45,90m2 usytuowane w ścisłym centrum blisko ratusza w kamienicy z lat 50-ych. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczypiornicka

Szczypiorno,Kalisz

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz 1/4 udzialu w kamienicy w sklad ktorej wchodza dwa bezczynszowe mieszkania. Bezpieczna i spokojna okolica. Oba mieszkania sa sloneczne, przytulne oraz cieple jedno ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

300 000 zł67 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie W kamienicy po kapitalnym remoncie! Mieszkanie o pow. 67 m2, położone na I piętrze dużej kamienicy z ułamkową częścią gruntu z balkonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kalisz

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe, dwu- poziomowe o powierzchni 100m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal po częściowym remoncie. Na pierwszym poziomie znajdują się dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widok

Widok,Kalisz

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie bezczynszowe- 2 pokoje-42M2 Mieszkanie 2 pokojowe, położona na II piętrze w kamienicy, bez balkonu. Całość po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Okna nowe pcvw kolorze złoty dąb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widok

Widok,Kalisz

139 000 zł42 m² 3 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowska

Kalisz,wielkopolskie

65 000 zł39 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 39 mkw, z 2-ma pokojami,kuchnią, łazienką i przedpokojem, położone na parterze małej kamienicy, 20 minut pieszo od centrum, przy ul. Ostrowskiej. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Kalisz,wielkopolskie

950 zł58 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w centrum Kalisza niedaleko "rogatki" Super lokalizacja Nowe okna , mieszkanie odświerzone, 2 duże pokoje + duża kuchnia. Opłaty to 950 pln plus media. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Poznańska

Kalisz,wielkopolskie

600 zł20 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 1-piętrze. Możliwość dodatku mieszkaniowego oraz meldunku. Kaucja 1500zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Korczak,Kalisz

350 zł18 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do kapitalnego remontu na poddaszu do wymiany instalacja elektryczna, hydraulika i malowanie. DO opłat miesięcznych należy doliczyć rachunki za wodę, śmieci i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Kalisz

120 000 zł62 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w odremontowanej kamienicy w centrum miasta. W skład mieszkania wchodzą: przestronny pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łódzka

Kalisz,wielkopolskie

400 zł40 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie o powierzchni ok 40m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul.Łódzkiej. Składa się z jednego pokoju, aneksu kuchennego łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Kalisz,wielkopolskie

146 000 zł86 m² 1 697,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 86m2 usytuowane na I piętrze w kamienicy przy ul.Staszica w sąsiedztwie ul.Górnoślaskiej. Składa się z trzech pokoi - jeden przechodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

119 000 zł76 m² 1 569,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 75,82m2 położone w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie parku i teatru. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Kalisz,wielkopolskie

1 300 000 zł815 m² 1 595,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:30

 

Rok budowy:1935

1. Lokalizacja : Kalisz, duże natężenie ruchu pieszego i kołowego, 2. rok budowy: około 1935, 3. powierzchnia działki : 815 mkw2, powierzchnia zabudowy: 276 m2, powierzchnia użytkowa 596 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

36 000 zł96 m² 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie za odstępne w kamienicy w centrum miasta; 96 metrów ze stałym meldunkiem. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, posiada oddzielne wejście z bramy, okna od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Kalisz

224 500 zł98 m² 2 290,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na poddaszu, pięknie urządzone, komfortowe o oryginalnie zaprojektowanym wnętrzu. Lokal kompleksowo wyremontowany i przeprojektowany w 2009 r. składający się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Kalisz,wielkopolskie

550 zł40 m² 13,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest na 1-piętrze wejście od podwórza. Mieszkanie do odmalowania. Możliwość meldunku i dodatków mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

255 000 zł104 m² 2 451,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i rozkładowe mieszkanie w centrum miasta. W salonie kominek, kuchnia w zabudowie, 2 szafy w zabudowie, możliwość pozostawienia klimatyzacji (za niewielką dopłatą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kalisz