dowolna

Mieszkania w kamienicy Kalisz - Lista aktualnych ogłoszeń

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kalisz,wielkopolskie

195 000 zł47,81 m² 4 078,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,81 m2, zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy przy ul. Szkolnej 4 w Kaliszu. Mieszkanie jest przestronne i bardzo słoneczne, składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kalisz,wielkopolskie

495 000 zł181,84 m² 2 722,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w kamienicy, zlokalizowanej w miejscowości Opatówek oraz sklep, który od wielu lat jest wynajmowany i przynosi dochody. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 400 zł81,30 m² 17,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestawiamy Państwu ofertę wynajęcia przestronnego 2'pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 81,30 m2 w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na III piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,80 m² 6 677,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prime-nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania do własnego wykończenia o powierzchni 29,80 m położonego w Kaliszu. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł49,15 m² 6 490,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prime-nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania do własnego wykończenia o powierzchni 49,15 m położonego w Kaliszu. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,41 m² 6 549,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż: przestronne, klimatyczne mieszkanie w sercu miasta Główny Rynek Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca z duszą, ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Kalisz,wielkopolskie

113 000 zł41,06 m² 2 752,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,06 m , położone na poddaszu kamienicy (3 piętro) przy ul. Chopina 18 w Kaliszu. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta. Zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,50 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje - niski czynsz Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na II piętrze w zadbanej kamienicy ( bloku z lat 60-tych) , położonej w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,52 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, przestronna i funkcjonalna kawalerka z balkonem o powierzchni 38,52 m , usytuowana na pierwszym piętrze w centrum miasta. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49,88 m² 5 513,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe .PRIME-NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł55,60 m² 7 374,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Kalisza, tuż przy Plantach! Oferuję przestronne, starannie urządzone mieszkanie o powierzchni 55,28 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł40,53 m² 2 442,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50,26 m² 4 576,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 50,26 m , położone na 2. piętrze w budynku z cegły. Lokalizacja w samym sercu miasta sprawia, że to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

2 000 zł61,80 m² 32,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania centrum miasta Powierzchnia: 61,8 m Piętro: 2/3 Liczba pokoi: 2 Cena: 2000 zł / miesiąc Czynsz: ok. 350 zł Opis nieruchomości: do wynajęcia jasne, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł34,43 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,43 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Chopina 18 w Kaliszu. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta. Zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł70,83 m² 5 153,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż 2- poziomowe 3 -pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie Mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, Plac Świętego Józefa

Kalisz,wielkopolskie

59 000 zł26 m² 2 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż udział w kamienicy wynoszący 250/48000, na podstawie którego użytkuje się kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze przy placu Św. Józefa 1 w Kaliszu. Lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł76,80 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Kalisza przy Głównym Rynku. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w kamienicy III piętrowej. Składa się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Kalisz,wielkopolskie

336 015 zł35,37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy w spokojnej i bezpiecznej okolicy W atrakcyjnej, cichej i bezpiecznej części miasta powstaje wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,50 m² 6 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prime-nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,50 m położonego w Kaliszu. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

215 000 zł34,73 m² 6 190,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy kawalerkę w ścisłym centrum miasta. 1. Opis nieruchomości: kawalerka o powierzchni 34,73 m usytuowana jest na 2. piętrze w bloku przy ul. Plac Św. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

300 000 zł75 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży udziałów w kamienicy z przyporządkowanym mieszkaniem centrum miasta Na sprzedaż udziały w kamienicy, z którymi związane jest prawo do wyłącznego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

179 000 zł55,90 m² 3 202,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Kalisz,wielkopolskie

2 500 zł54,51 m² 45,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 61,38 m ! Nieruchomość położona na 1. piętrze w dobrze skomunikowanej części Kalisza łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Kalisz,wielkopolskie

169 000 zł42,86 m² 3 943,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,86 m , położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Chopina 18 w Kaliszu. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta. Zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł90 m² 1 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W kamienicy- udziały 1/24 części w kamienicy w centrum miasta. W ramach udziałów lokal mieszkalny o pow. 90m2, położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

180 000 zł44,31 m² 4 062,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie z księgą wieczystą, piętro: parter Powierzchnia: 44,31 m2 Rozkład pomieszczeń: - przedpokój: 3,10 m2 - pokój: 28,04 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy ul. Browarna Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Browarnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł44,70 m² 4 228,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie własnościowe - dwa pokoje, w tym sypialnia, salon z aneksem kuchennym i łazienka , po przebudowie i generalnym remoncie, wymienione na nowe zostały wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Kalisz,wielkopolskie

159 000 zł35,93 m² 4 425,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,93 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Chopina 18 w Kaliszu. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta. Zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł78 m² 3 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Sprzedam trzypokojowe przestronne mieszkanie o pow 78 m2 usytuowane na parterze w kamienicy przy ul Łaziennej W Kaliszu. Mieszkanie przeznaczone do remontu, korytarz, trzy osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, eleganckie 3'pokojowe mieszkanie przy ul. Złotej w Kaliszu. Mieszkanie o powierzchni 63m2, mieści się na I piętrze, w kamienicy w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Kalisz,wielkopolskie

526 900 zł52,69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone przy ul. Widok 39 w Kaliszu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Szczypiorno,Kalisz

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! do wynajęcia kawalerka - bezczynszowa 1200zł Do wynajęcia mieszkanie-jednopokojowe o powierzchni 40m2, znajdujące się na piętrze w 1-piętrowej kamienicy. Okna nowe pcv, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wał Staromiejski

Śródmieście I,Kalisz

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kalisz ul. Wał Staromiejski 50 m | świeżo po remoncie | ceglana kamienica | przy Parku Miejskim Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Niecała

Kalisz,wielkopolskie

900 zł13 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulna mikrokawalerka o powierzchni ok. 13 m , położona przy ul. Niecałej w zielonej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy parku. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Śródmieście,Kalisz

155 000 zł90 m² 1 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórze

Kalisz,wielkopolskie

250 000 zł50 m² 5 012,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w Kaliszu. Powierzchnia użytkowa: 49,88 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/3 Czynsz: 270 zł Do mieszkania przynależy piwnica.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij