dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kalisz - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

1 700 zł37,60 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Serbinów (kalisz) Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43,90 m² 7 266,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | po remoncie | spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,90 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł81,30 m² 17,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestawiamy Państwu ofertę wynajęcia przestronnego 2'pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 81,30 m2 w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na III piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł32,18 m² 10 223,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Klimatyzacja | Wysoki standard | Os. Asnyka, kalisz Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

269 000 zł46,10 m² 5 835,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł25,80 m² 7 713,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo słoneczne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 44m2, zlokalizowane na III piętrze niskiego, bardzo zadbanego bloku z cegły (lata 90te), na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł23,37 m² 7 488,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka o powierzchni użytkowej 23,37 m2 w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na I'szym piętrze, w czteropiętrowym bloku z 1970 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49,88 m² 5 513,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe .PRIME-NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

280 000 zł45,50 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie w bloku przy ul. Barbary i Bogumiła 19 w Kaliszu. Lokal znajduje się na 4 piętrze budynku z 1967 r. po termomodernizacji. Powierzchnie pomieszczeń (łącznie 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Kalisz,wielkopolskie

469 000 zł97 m² 4 835,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne zadbane mieszkanie, na III piętrze w kameralnej kamienicy (7 mieszkań) o powierzchni 96m2, zlokalizowane w samym centrum Kalisza przy ulicy Zamkowej 6 (70m do rynku).

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł47,92 m² 6 573,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł78,40 m² 4 974,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, Plac Świętego Józefa

Kalisz,wielkopolskie

59 000 zł26 m² 2 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż udział w kamienicy wynoszący 250/48000, na podstawie którego użytkuje się kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze przy placu Św. Józefa 1 w Kaliszu. Lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,15 m² 6 490,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prime-nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania do własnego wykończenia o powierzchni 49,15 m położonego w Kaliszu. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46,70 m² 7 173,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Zacisze 1 w Kaliszu. Lokal składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,50 m² 6 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prime-nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,50 m położonego w Kaliszu. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł34,43 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,43 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Chopina 18 w Kaliszu. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta. Zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone przy ul. Widok 39 w Kaliszu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bankowa

Śródmieście,Kalisz

1 200 zł48 m² 24,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy ładne mieszkanie do wynajęcia, usytuowane na trzecim piętrze ocieplonego budynku z cegły. Funkcjonalna, rozkładowa przestrzeń obejmuje dwa przytulne pokoje, przestronny korytarz, wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kalisz

Kaliniec,Kalisz

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam, sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m. W cenie mieszkania wszystkie meble widoczne na zdjęciach. Mieszkanie w cichej , spokojnej okolicy. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kalisz,wielkopolskie

269 000 zł47 m² 5 767,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w bloku z cegły. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i daje możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Kalisz

252 000 zł43 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, bezpośrednio oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. 3 maja w ścisłym centrum Kalisza. Mieszkanie przygotowane jest do remontu według własnych upodobań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kalisz,wielkopolskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 , zlokalizowane na parterze budynku po termoizolacji z roku 1980 przy ulicy Adama Mickiewicza 18 w Kaliszu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbinowska

Kalisz,wielkopolskie

224 000 zł37 m² 5 989,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 37,4 m Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną dla osób chcących bezpiecznie ulokować kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Widok,Kalisz

330 000 zł48 m² 6 842,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe (pierwotnie trzypokojowe) umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,23 m , przy ul. Podmiejskiej w Kaliszu, w skład którego wchodzi: - przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wał Staromiejski

Śródmieście I,Kalisz

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kalisz ul. Wał Staromiejski 50 m | świeżo po remoncie | ceglana kamienica | przy Parku Miejskim Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Widok,Kalisz

337 000 zł48 m² 6 987,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta bezpośrednio od właściciela: na sprzedaż dwupokojowe (pierwotnie trzypokojowe) umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,23 m , przy ul. Podmiejskiej w Kaliszu, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Serbinów,Kalisz

422 000 zł53 m² 7 910,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | 53,35 m | 1. piętro Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,35 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dobrzec,Kalisz

649 900 zł79 m² 8 226,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na drugim piętrze kameralnego, czteropiętrowego budynku przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego na os. Dobrzec wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Widok,Kalisz

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży mieszkania osiedle widok Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego, docieplonego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Dobrzec,Kalisz

459 000 zł63 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dobrzec w Kaliszu Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście II,Kalisz

274 900 zł48 m² 5 727,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

ul. Nowy Świat , Kalisz, wielkopolskie (mieszkanie na sprzedaż) Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze bloku wybudowanego w 1964 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Czaszki,Kalisz

179 000 zł31 m² 5 857,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni całkowitej 30,56 m (powierzchnia użytkowa 23 m ), położonej na 3. piętrze bloku z cegły w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zacisze

Czaszki,Kalisz

1 700 zł47 m² 36,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 47m2 na 4 piętrze w bloku przy ul. Zacisze 1. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum, parku i dwóch uczelni. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbinowska

Widok,Kalisz

315 000 zł42 m² 7 553,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Kalisz, os. Widok Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,7 m, położone na 1. piętrze w ocieplonym bloku na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Piskorzewie,Kalisz

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bardzo ładne mieszkanie o wygodnym, ustawnym układzie pomieszczeń. Atutem tego lokalu jest piękny dębowy parkiet. Niewątpliwie docenią je zwolennicy.

Szczegóły ogłoszenia