Mieszkanie, ul. Mystkowskiego

Mystkowskiego, Kalisz, wielkopolskie

  • 2 500 zł
  • 46,93 m²
  • 53,27 zł/m²

Zdjęcie

Mikołaj Banaszak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Mystkowskiego

Mystkowskiego, Kalisz, wielkopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

2 500 zł

46,93 m²

53,27 zł/m²

Mieszkanie, ul. Mystkowskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

2 500 zł 46,93 m² 53,27 zł/m²

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Źródło: biuro nieruchomości: PRIME NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 144/14780/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PRIME NIERUCHOMOŚCI prezentuje nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Tarasach Bernardyńskich.
Lokal jest zupełnie nowy i czeka na swojego pierwszego najemcę!

MIESZKANIE
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Jego powierzchnia wynosi 47,06 m², a w skład lokalu wchodzą:
salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras ok 32 m2 ,
sypialnie,
łazienka z WC,
przedpokój. (...)

Agent

Mikołaj Banaszak

576 825...

576 825 700

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

576 825...

576 825 700

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.