dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kalisz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kalisz,wielkopolskie

195 000 zł47,81 m² 4 078,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,81 m2, zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy przy ul. Szkolnej 4 w Kaliszu. Mieszkanie jest przestronne i bardzo słoneczne, składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota 16

Śródmieście I Kalisz

469 000 zł47,06 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania położonego w inwestycji Kalisz Złota 16. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota 16

Śródmieście I Kalisz

439 000 zł50,18 m² 8 748,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota 16

Śródmieście I Kalisz

439 000 zł50,18 m² 8 748,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

499 000 zł101,30 m² 4 925,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 101,3 m , położone na 2 piętrze bloku przy ul. Częstochowskiej 7 w Kaliszu. Nieruchomość składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł117 m² 4 700,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, w bloku z cegły , rok 2003, na 4 piętrze i 5 do góry pod dachem. Osiedle Korczak w Kaliszu. Po podłodze około 160-170 m. Na 1 poziomie salon.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,20 m² 8 109,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Gotowe do zamieszkania , pokoje: antresola - sypialnia/gabinet, salon połączony z jadania i aneksem kuchennym, 2 oddzielne pokoje , garderoba przestronna, łazienka. Winda, parking ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Śródmieście II Kalisz

546 021 zł67,41 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki, wc, dwóch sypialni, loggia i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Towarowa

Śródmieście II Kalisz

375 045 zł45,46 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Śródmieście II Kalisz

371 002 zł44,97 m² 8 249,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w inwestycji riverside.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł54,89 m² 7 414,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 54,89 m , położone na 3. piętrze(brak windy, w 4p bloku przy ul. Górnośląskiej (osiedle Kaliniec). To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł59,38 m² 7 729,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kalisz,wielkopolskie

620 000 zł54,62 m² 11 351,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkania z dużym tarasem i ogrodem Kalisz, ul. Polna Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkania bezczynszowe w kameralnym, dwulokalowym budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

229 000 zł26,30 m² 8 707,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,3 m , położone na 4 piętrze bloku, przy ul. Górnośląskiej 83 w Kaliszu (os. Serbinów). Lokal składa się z: przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł70,95 m² 8 245,24 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe w Kaliszu zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej inwestycja Podmiejska Nova. Lokal o powierzchni 70,95 m znajduje się na ostatnim, 8. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Kalisz, ul. 3-go Maja Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, zlokalizowane w Kaliszu przy ul. 3-go Maja. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje 65m2 na dobrzecu | 2X balkon | osobna kuchnia | teren zamknięty | miejsca postojowe + zamykany garaż | duża piwnica | słoneczne, południowe | wykończone Na sprzedaż rodzinne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,30 m² 6 236,79 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie możliwe do zamieszkania, ale wskazany remont.Mieszkanie na 4 piętrze, w bloku z windą. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Własność z księgą wieczystą. Czynsz ok.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

50 m2 mieszkanie. Ewentualnie w rozliczeniu kawalerka. Niski czynsz do wspolnoty250 zł , wystarczy postawić ściankę i można oddzielić kuchnie. Mieszkanie wymaga remontu, ale oczywiście na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł24,83 m² 5 839,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24,83m2 usytuowane na III piętrze kamienicy. Układ mieszkania: pokój, kuchnia, korytarz, łazienka z wc. Ogrzewanie gazowe- nowy piec dwufunkcyjny. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

268 000 zł33,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 33,5m2, zlokalizowaną na III piętrze kilkunastoletniego bloku z cegły w centrum Kalisza, przy ulicy Lipowej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł43,40 m² 5 599,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, bezpośrednio oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. 3 maja w ścisłym centrum Kalisza. Mieszkanie przygotowane jest do remontu według własnych upodobań.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej i spokojnej okolicy? Ta propozycja może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł74 m² 7 554,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74m2 z ogródkiem i balkonem oraz dwoma miejscami parkingowymi przed budynkiem, w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,44 m² 6 998,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48m2 usytuowane na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z płyty. Lokal mieszkalny stanowią: przestronny salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł58,35 m² 7 677,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł73,95 m² 6 342,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,95 m , zlokalizowane w Kaliszu przy ul. Stawiszyńskiej. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

300 000 zł75 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży udziałów w kamienicy z przyporządkowanym mieszkaniem centrum miasta Na sprzedaż udziały w kamienicy, z którymi związane jest prawo do wyłącznego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,14 m² 9 131,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,14 m2 przy ul. Owsianej w Kaliszu. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim (rynek wtórny) mieści się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł41,35 m² 12 817,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament dla najbardziej wymagających. Z przyjemnością prezentuję jedyny tak wyjątkowy i luksusowy apartament, stworzony z myślą o osobach ceniących najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł85,68 m² 6 535,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł23,37 m² 7 488,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka o powierzchni użytkowej 23,37 m2 w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na I'szym piętrze, w czteropiętrowym bloku z 1970 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,08 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwa uwadze 3'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,08 m2 przy ul. Pułaskiego w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na II piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł50,40 m² 6 051,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze bloku mieszkalnego z cegły w centrum miasta. Mieszkanie składa się z przedpokoju dwóch osobnych pokoi, kuchni oraz obszernej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł66 m² 7 106,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66m2, usytuowane na I piętrze zadbanego bloku z cegły w centrum Kalisza przy ulicy Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł67,75 m² 10 774,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3pokojowego mieszkania o powierzchni 67,75m2 usytuowanego na parterze dwuletniego bloku z windą przy ul. Owsianej w Kaliszu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,15 m² 6 490,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prime-nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania do własnego wykończenia o powierzchni 49,15 m położonego w Kaliszu. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,80 m² 7 766,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 48,8m2, zlokalizowane na II piętrze 20letniego bloku z cegły na osiedlu Korczak w Kaliszu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł70,83 m² 5 153,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż 2- poziomowe 3 -pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie Mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł50 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni ok 51m2 znajdujące się w ocieplonym bloku z cegły przy ul.Granicznej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46,10 m² 5 835,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

799 000 zł77,42 m² 10 320,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł63,70 m² 6 279,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij