dowolna

Domy na sprzedaż Kalisz - Oferty sprzedaży domów

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na dużej działce w otulinie lasu - Kalisz, winiary Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 114 m (plus ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł150 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł127,63 m² 8 297,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

590 000 zł82,60 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy do kupna domy w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego zlokalizowane w Kokaninie. Zakup bez podatku pcc i prowizji biura. Termin oddania budynków IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł116 m² 5 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opis Polecamy do kupna domy w zabudowie bliźniaczej z rynku pierwotnego zlokalizowane w Wolicy. budynek z rynku pierwotnego bez podatku pcc i prowizji biura. Termin oddania budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł202,60 m² 5 380,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

879 000 zł165 m² 5 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Szczegóły ogłoszenia

728 900 zł140,03 m² 5 205,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Na sprzedaż dom parterowy ul Michałowskiego! Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy położony w Kaliszu, idealny dla rodziny lub jako inwestycja. Opis nieruchomości: - 3 4 pokoje - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł100 m² 7 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:383 m²

Dom bliźniak dla rodziny Os. Chmielnik Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny i miejsca do własnej aranżacji? Ten dom jest właśnie dla Ciebie! Co oferuje nieruchomość: *powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł196,50 m² 2 946,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom dwurodzinny z cegły o powierzchni użytkowej 196,5 m , położony w spokojnej i zielonej części Kalisza na osiedlu Majków. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł140 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom na osiedlu Chmielnik Chcemy przedstawić Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o pow. Użytkowej 140 m2 na Pięknie zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł207 m² 5 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. użytkowej 207 m2 usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce pow. 799 m2. Dom z 2000 roku zbudowany z cegły ceramicznej z dachem wielospadowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł141,07 m² 9 746,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe prime-nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Sprzedam dom na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom podzielony jest na dwie części - Pierwsza cześć składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł134,48 m² 5 197,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł393 m² 3 816,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam do sprzedaży dom z 2003 r. o powierzchni 393 m 2 wraz z dwoma gabinetami lekarskimi, usytuowany w Kaliszu na Osiedlu Tyniec, na zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł169 m² 4 727,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 169m2, na działce 600m2, zlokalizowany w spokojnej części Kalisza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101,64 m² 6 877,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Nowoczesne Domy w Zabudowie Bliźniaczej - nowoczesna architektura i funkcjonalne wnętrza Każdy z domów to starannie zaprojektowana przestrzeń o nowoczesnej bryle i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł312 m² 3 842,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

550 000 zł209 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:711 m²

Na sprzedaż: działka 711 m z dwoma budynkami mieszkalnymi Kalisz, ul. Warszawska (chmielnik) Tylko 2,5 km od centrum miasta Dom wolnostojący 108 m Murowany z cegły, ocieplony. Parter: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł145 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w naturalnym, ponadczasowym stylu dostępny jeszcze w tegorocznej cenie. To doskonała propozycja dla osób ceniących zdrowy mikroklimat, solidne wykonanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł675 m² 7 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż blok mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym Kalisz, ul. Braci Niemojowskich Na sprzedaż budynek mieszkalny wielorodzinny położony w mieście Kalisz, przy ulicy Braci Niemojowskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł195,31 m² 2 969,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:782 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w prestiżowej i spokojnej części Kalisza na osiedlu Winiary, zaledwie około 4 km od kaliskiego Ratusza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł180 m² 7 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z lat 80., o powierzchni ok. 180m2 po gruntownym remoncie, położony na działce o powierzchni 1250 m . Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł207,28 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 207 m2 (mieszkalna bez przyziemia i garażu 110 m2) przy ul. Poznańskiej w Kaliszu. Dom mieści się na działce 334 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł196 m² 7 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow zabudowy 196 m2 użytkowej 172 m2 usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce o pow 1536 m2. Dom zbudowany w 2007 roku, murowany z ceramiki.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł243,50 m² 4 065,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny, zlokalizowany przy ul. Młynarskiej 89 w Kaliszu. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 243,5 m2, składa się z 2 niezależnych kondygnacji. Od 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł246 m² 5 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:638 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w Szczypiornie na działce o powierzchni 943 m2, (działka narożna między dwoma ślepymi drogami). Domy łącznie mają.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł372 m² 2 150,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:879 m²

N sprzedaż kamienica ul. Widok. Kamienica o powierzchni 372 m2 - składa się z z 11 mieszkań od 27,2 m2 do 53,40 m2 oraz komórki lokatorskiej - 40 m2. Kamienica wybudowana z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł500 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości kalisz, zagorzynek Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji w Kaliszu zaledwie kilkaset metrów od Galerii Amber, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł213 m² 6 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Kaliszu przy ul. Słonecznej Dobrzec Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, na osiedlu nowo-wybudowanych domów jednorodzinnych. Bardzo cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią komfort, prywatność i spokój nieruchomość, jakich naprawdę niewiele pojawia się na rynku. Na sprzedaż praktycznie nowy, wolnostojący dom parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Zapraszam na prezentację parterowego domu o powierzchni użytkowej 150 m2 znajdującego się na zagospodarowanej działce o powierzchni 1240m2. Dom z 2004 roku budowany metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł106 m² 3 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wybudowania na działce klienta! Dom parterowy o powierzchni 106m2. Wyszczególnienie pomieszczeń: -wiatrołap -hall -salon z aneksem kuchennym i wygospodarowaną spiżarnią przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 170 m2 przy ul. Młynarskiej w Kaliszu. Budynek w pierwotnej formie powstał w latach 60'tych, a w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł485 m² 2 577,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Gotowiec inwestycyjny na sprzedaż Kalisz stopa zwrotu poniżej 8 lat! 34 miejsca sypialniane | Dochód pasywny 15 000 zł/mc | Wysoki standard lokalizacja Osiedle Widok, ul. Juliusza Słowackiego, kalisz.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł230 m² 4 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom jednorodzinny z dużą działką na osiedlu Majków w Kaliszu Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł141,07 m² 9 782,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij