dowolna

Mieszkania Kalisz Osiedle Śródmieście

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania 2- pokojowe mieszkanie! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 3- piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Śródmieście,Kalisz

1 600 zł74 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rustykalne mieszkane, 2 pokoje, 74M2- w kamienicy Bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 74m2, położone na II piętrze małej, prywatnej kamienicy w Śródmieściu. Pokoje przejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Śródmieście,Kalisz

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 49m2, 2 pokoje, i piętro, śródmieście, cena 285 000 zł do negocjacji, bez pośredników. Sprzedam zadbane mieszkanie w zacisznej okolicy w centrum w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście I,Kalisz

1 000 zł68 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

mieszkanie po remoncie, w kamienicy czysto utrzymanej , 3 pokoje, kuchnia , łazienka 1 piętro , z balkonem , 2 pokoje przechodnie , ogrzewanie c.o. gazowe,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne- 3 pokojowe mieszkanie do sprzedania! Mieszkanie 3- pokojowe, rozkładowe z balkonem o powierzchni 93m2, mieszczące się na 3-piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe w bloku z cegły, o pow. 53m2, położone na III piętrze z balkonem. Okna pcv, na podłodze w dużym pokoju panele, w sypialni parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o pow. 38 m2. Lokal położony jest w na I piętrze w okolicy Rogatki. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Kalisz

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszanie 3 pokojowe, rozkładowe o pow. 62,77m2, położone na II piętrze z balkonem. Blok z cegły, przy ul. Górnośląskiej. Całość po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Kalisz

1 600 zł80 m² 20,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wygodnej lokalizacji w centrum Kalisza; w pobliżu Urzędu Miasta, ratusza. Mieszkanie po malowaniu, ogrzewane z miejskiej sieci cieplnej, ciepła woda z bojlera, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kalisz

308 000 zł70 m² 4 368,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy z ułamkową częścią gruntu, składające się z 2 pokoi ,kuchni ,łazienki, garderoby oraz korytarza o pow. 70,50 m2. Położone na II piętrze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Śródmieście,Kalisz

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ładne, rozkładowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Położone w Starym Mieście. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, apteki, przychodnie i komunikacja miejska. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Śródmieście,Kalisz

149 000 zł35 m² 4 232,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ostatnie 3 tanie mieszkania!. Na parterze 35,2m2- 4233m2; na I piętrze 35,5m2-4300m2 i na II piętrze 47,7m2- 4193m2!. Przy gotówce (szybka transakcja bez kredytu) możliwa negocjacja ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 400 zł74 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - 2 pokoje, 74M2- śródmieście Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 74m2, położone na II piętrze małej, prywatnej kamienicy w Śródmieściu. Styl loftowy. Pokoje przejściowe, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

286 000 zł44 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszanie 2 pokojowe, rozkładowe o pow. 44,00 m2, położone na III piętrze z balkonem. Blok z cegły, przy ul. 3 maja. Lokal w trakcie remontu. Wymieniona zostanie instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

300 000 zł67 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie W kamienicy po kapitalnym remoncie! Mieszkanie o pow. 67 m2, położone na I piętrze dużej kamienicy z ułamkową częścią gruntu z balkonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na i piętrze, 3- pokoje Z balkonem po kapitalnym remoncie! Lokal o powierzchni 64m2 w 4 piętrowym bloku z cegły. W jego skład wchodzi: - duży przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe, w centrum miasta o pow. 48m2 położone na 4 piętrze. Lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie. Wymieniona została inst wod-kan , elektryczna, gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o pow. 50.5m2, położone na III piętrze bloku z cegły bez balkonu. Okna pcv, na podłodze w pokojach i przedpokoju odnowiony parkiet. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie Z balkonem na II piętrze! Do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45m2, mieszczące się na II pietrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

700 zł70 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 70m2, 2 pokojowe z osobną garderobą, położone na II piętrze z dużym balkonem i garażem w bryle budynku. Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kalisz

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe, dwu- poziomowe o powierzchni 100m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal po częściowym remoncie. Na pierwszym poziomie znajdują się dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Staromiejski

Śródmieście,Kalisz

900 zł51 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, kuchnia i łazienka z wc. Duży pokój i mały - bez mebli, w kuchni meble wraz ze sprzętem(bez lodówki), stół z krzesłami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

270 000 zł48 m² 5 572,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w bloku z płyty do zamieszkania. Lokal posiada 2 pokoje z osobnymi wejściami o pow 48,44 m2, łazienkę z wc oraz kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Kalisz

377 000 zł63 m² 5 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zacisze

Śródmieście,Kalisz

218 000 zł29 m² 7 598,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ciekawe 2 pokojowe mieszkanie o pow.29 m2 w centrum Kalisza po generalnym remoncie. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Kalisz

389 000 zł63 m² 6 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, komfortowe na parterze w centrum miasta. Dobra komunikacja. Do podanej kwoty proszę doliczyć rachunek za energie, odpłatny co dwa miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Kalisz

200 000 zł40 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 40 m2 w bardzo dobrym stanie, ewentualnie do odświeżenia, 3 lata temu po generalnym remoncie. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Śródmieście,Kalisz

350 000 zł86 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 4 pokojowe Z garderobą, położone na IV piętrze bloku z cegły z balkonem blisko Śródmieścia. Budynek z cegły z 1998 roku, ocieplony i otynkowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie W centrum! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, mieszczące się na trzecim pietrze 4- piętrowego bloku z cegły, bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania 2-pokojowe mieszkanie O powierzchni 43m2! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 z balkonem, mieszczące się na czwartym pietrze w 4- piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

285 000 zł48 m² 5 889,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie- 2 pokoje, i piętro Lokal mieszkalny o powierzchni 48,39m2, 2 pokojowy z aneksem kuchennym. Świeżo wyremontowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 000 zł64 m² 15,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia w centrum miasta mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe z garderobą, z dwoma balkonami o pow. 65m2. Czynsz do spółdzielni 490 zł plus prąd i gaz. Lokal świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kalisz

657 zł33 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka do wynajęcia, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kalisz

455 zł23 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Lokal mieszkalny w trakcie remontu, składający się z pokoju z aneksem kuchenny, korytarza i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

218 000 zł43 m² 5 069,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

900 zł69 m² 13,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w kamienicy 1 p , po remoncie, 69 m2, 3 pokoje, kuchnia i łazienka, okna plastik wymienione, c.o. gazowe, balkon, widok na zieloną przestrzeń

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

310 000 zł86 m² 3 604,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecam. Wyjątkowe,4 pokojowe mieszkanie o pow. 86m2 o nietypowym rozkładzie, położone na 3 piętrze z balkonem na stronę południową. Budynek z cegły z 1998 roku, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Śródmieście,Kalisz

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54m2, położone na III piętrze bloku z cegły z balkonem, przy ulicy Al. Wojska Polskiego / 3 Maja. Na podłodze panele, w kuchni meble w zabudowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czaszkowska

Śródmieście,Kalisz

306 000 zł60 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, w bloku z cegły, położone na III piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego, 2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij