dowolna

Mieszkania Kalisz Osiedle Śródmieście

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Śródmieście,Kalisz

395 000 zł118 m² 3 347,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pośredników lokal inwestycyjny lub mieszkanie o powierzchni 118 m kw! Lokalizacja to z całą pewnością jeden z największych atutów lokalu, znajduje się w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

127 000 zł29 m² 4 349,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam kawalerkę do sprzedania w centrum miasta Kalisza ulokowane na 1 piętrze o pow.29,2m2. Mieszkanie własnościowe z Księgą wieczystą. Kawalerka składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kalisz

Śródmieście,Kalisz

214 000 zł48 m² 4 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z cegły w centrum Kalisza. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kalisz

Śródmieście,Kalisz

163 000 zł24 m² 6 735,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 24,20 m2 z wydzieloną sypialnią, po kapitalnym remoncie. Mieszkanie położone w Śródmieściu przy rewitalizowanych Plantach. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Kalisz

210 000 zł65 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65m , usytułowanego na pierwszym piętrze przy ulicy Kopernika. W mieszkaniu okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Kalisz

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia miłe mieszkanie 2 pokojowe w bloku z cegły o pow. 42m2, położone na wysokim parterze w Śródmieściu. Pokoje rozkładowe, częściowo umeblowane. W pokoju kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Kalisz

199 900 zł63 m² 3 184,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Atrakcyjna cena. Mieszkanie 3 pokojowe przy ul.Górnośląskiej o pow.62,77 m2 , rozkładowe, położone na II piętrze z balkonem. Blok z cegły. Istnieje możliwość zrobienia otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Kalisz

156 000 zł38 m² 4 070,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie- 38,32M2-I piętro Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o pow. 38,32m2, położone na pierwszym piętrze bez balkonu. Pierwotnie- 1 pokój z kuchnią. Okna nowe pcv na stronę południową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława

Śródmieście,Kalisz

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1825

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m 2 , znajdujące się na drugim piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju głównego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kalisz

210 000 zł70 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy z ułamkową częścią gruntu, składające się z 2 pokoi ,kuchni ,łazienki, garderoby oraz korytarza o pow. 70,50 m2. Położone na II piętrze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zacisze

Śródmieście,Kalisz

900 zł29 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 1- pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 29 m2, położone na II piętrze z ładnym balkonem. Okna pcv z roletkami materiałowymi. Na podłodze w pokoju panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Kalisz

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w centrum Kalisza w bloku na 4 piętrze, w pełni umeblowane i wyposażone. Koszt: wynajem 900 + czynsz + opłaty według zużycia (prąd i gaz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Śródmieście,Kalisz

199 000 zł41 m² 4 853,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie w centrum Kalisza, 41m2 na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie balkonem , w bloku z cegły ,doskonała lokalizacja w centrum .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kalisz

187 000 zł56 m² 3 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kamienicy po kapitalnym remoncie! Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 56 m2, położone na III piętrze oficyny dużej kamienicy z ułamkową częścią gruntu. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

305 000 zł86 m² 3 546,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecam. Wyjątkowe,4 pokojowe mieszkanie o pow. 86m2 o nietypowym rozkładzie, położone na 3 piętrze z balkonem na stronę południową. Budynek z cegły z 1998 roku, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o pow. 53m2, położone na III piętrze z balkonem. Okna pcv, na podłodze w dużym pokoju panele, w sypialni parkiet, w pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Kalisz

269 000 zł53 m² 5 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, przestronne, klimatyczne mieszkanie. Sympatyczne sąsiedztwo. Mieszkanie w centrum miasta, obok szkoły, przedszkola, apteki, miejskiego Domu Kultury, teatru, filharmonii, uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

225 000 zł56 m² 4 017,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania 3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 56m2 Z balkonem! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56m2 z balkonem, położone na 4-piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czaszkowska

Śródmieście,Kalisz

268 000 zł60 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, w bloku z cegły,położone na III piętrze z balkonem. Pokoje rozkładowe, łazienka i wc. Mieszkanie słoneczne, położone w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Łazienna

Śródmieście,Kalisz

97 000 zł40 m² 2 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Kalisza 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój 39,60m2 na parterze, ul. Łazienna ( Kamienica ) Mieszkanie z księgą wieczystą, okna plastikowe, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Kalisz

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Udziały 6/48 części w dochodowej kamienicy w centrum miasta. Powierzchnia całej kamienicy to 1049m2, działka - 1376m2. Ilość lokali użytkowych- 8. Ilość lokali mieszkalnych- 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie do wynajęcia w Śródmieściu. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2, mieszczące się na 2 piętrze w 3-y piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zacisze

Śródmieście,Kalisz

800 zł29 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kalisz

Śródmieście,Kalisz

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38,00m2 na trzecim piętrze w bloku z cegły z 2000 roku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babina

Śródmieście,Kalisz

163 000 zł44 m² 3 704,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na IV piętrze w bloku z cegły w centrum Kalisza. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

245 000 zł53 m² 4 589,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania 2-pokojowe mieszkanie O powierzchni 53,38M2 mieszczące się na drugim piętrze Z balkonem. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na drugim piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 600 zł74 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, położone na piątym piętrze z dużym, ładnym balkonem z widokiem na panoramę miasta. Okna pcv, na podłodze w pokojach panele. Salon z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

180 000 zł108 m² 1 665,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie W kamienicy W ścisłym centrum kalisza Lokal położony jest na 3 piętrze, czteropiętrowej kamienicy (5 kondygnacji). Powierzchnia wynosi 108,05 m2. Znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Kalisz

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio o wielkości 55 m2 mieści się na IV piętrze w budynku z cegły, w samym centrum Kalisza - bezpośrednie sąsiedztwo Galerii Tęcza. Mieszkanie ma dwa balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

90 000 zł56 m² 1 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanie mieszkanie W kamienicy! Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o pow. 56m2, położone na III piętrze - poddasze kamienicy w centrum miasta. Okna pcv, na podłodze w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kalisz

75 000 zł47 m² 1 595,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super cena-mieszkanie W kamienicy. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47m2, położone na III piętrze oficyny dużej kamienicy z ułamkową częścią gruntu. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

260 000 zł65 m² 4 018,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum Kalisza, o pow. 64,70 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni,łazienki i wc, położone w bloku z cegły na III pietrze. Mieszkanie pedantycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Kalisz

790 zł99 m² 7,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 103 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Górnośląskiej 24. Mieszanie znajduje się na 2 gim piętrze kamienicy. Posiada 2 balkony ( od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, w centrum miasta, położone na 2 piętrze, z balkonem, pokoje umeblowane, gotowe do zamieszkania. W pokojach na podłodze wykładzina dywanowa. Kuchnia wyposażona.-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Kalisz

87 500 zł35 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra cena-mieszkanie W kamienicy. Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 35 m2, położone na III piętrze / strych/ dużej kamienicy z ułamkową częścią gruntu. Mieszkanie nierozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

179 000 zł48 m² 3 740,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta Z garażem, 2 pokojowe o pow. 48 m2, rozkładowe, w bloku z cegły. Po remoncie kapitalnym w 2018r. Bez balkonu. Junkers gazowy, bezogniowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Śródmieście,Kalisz

215 000 zł64 m² 3 385,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w Kaliszu - Centrum ul. Złota. Mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 składa się z 3 pokoi 18,50;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kalisz

172 000 zł47 m² 3 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta. Do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie na I piętrze w bloku z cegły, o powierzchni 47,2m2 ,bez balkonu. Mieszkanie zadbane, dobrze utrzymane, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Złota

Śródmieście,Kalisz

239 000 zł68 m² 3 514,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie- 50M do ratusza.> Mieszkanie dwupoziomowe, położone w ścisłym centrum miasta- 50m do ratusza. Lokal o pow. 68m2 posiada trzy pokoje, z czego sypialnia na drugim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Śródmieście,Kalisz

1 000 zł57 m² 17,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok 57 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na IV piętrze w kamienicy w centrum Kalisza. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij